Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Atvērt ar:


Latgales komiteja

Sākot ar 2019. gada 18. septembri, darbu uzsāk biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Latgales komiteja, apvienojot līdzšinējās Rēzeknes un Ludzas komitejas.

Darbības jomas

  • Pirmās palīdzības apmācība autovadītājiem, ieroču nēsātājiem, skolēniem, strādājošajiem u.c. interesentiem;
  • Vecu, vientuļu cilvēku un cilvēku ar īpašām vajadzībām aprūpe mājās;
  • Veselības istabas pakalpojumi (Raiņa iela 29, Rēzekne, LV-4601, tālrunis: +371 64625292, darba dienās no plkst. 9:00-14:00);
  • Bezatlīdzības asins donoru piesaiste;
  • Humānās palīdzības sadale trūcīgajiem;
  • Palīglīdzekļu noma cilvēkiem ar īpašām vajadzībām;
  • Darbojas speciālizētā transporta pakalpojums
  • Darbojas HIV profilakses punkts, kur ikviens var bezmaksas un anonīmi ar eksprestestiem (HIV, B, C vīrushepatītu un sifilisa) veikt testēšanu, saņemot pirms un pēc testa konsultācijas. Šļirču un adatu apmaiņa, prezervatīvu un citu nepieciešamo materiālu izsniegšana mērķa grupai. Konfidencialitāte un vienlīdzīga attieksme pret katru  personu.

 

LSK Latgales komitejas projekts “Humāns. Iedvesmojošs. Vesels.”

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” Latgales komiteja kopš 2021. gada 10. janvāra īsteno projektu “Humāns. Iedvesmojošs. Vesels.”.

Projekta īstenošanas periods: 2021. gada 10. janvāris – 2022. gada 9. janvāris. 

Projekta mērķis: mazināt inficēšanās risku ar HIV vismaz 195 jauniešiem, vecumā no 15-29 gadiem Latvijā, lielākoties Latgalē, koncentrējot uzmanību uz profilakses pasākumu organizēšanu, lai nodrošinātu, ka jauniešiem ir nepieciešamās kompetences par savu un līdzcilvēku veselības nodrošināšanu, izmantojot zināšanas par HIV izplatību. Sekmēt 15 – 29 gadīgu jauniešu izpratni par solidaritāti kā vērtību, nodrošinot jauniešiem iespēju iesaistīties brīvprātīgajā darbā kopienas labā dažādās projekta aktivitātēs.

Plašaka informācija: projekta “Humāns. Iedvesmojošs. Vesels.” lapā ŠEIT! 

 

Kontaktinformācija

Adrese: Raiņa iela 29, Rēzekne, LV-4601
Tālrunis: +371 64625292
E-pasts: lsk.latgale@redcross.lv

Kontaktpersonas

Priekšsēdētāja p.i.: Ilona Bondarenko (lsk.ludza@redcross.lv)
Izpilddirektore: Gunta Stepiņa (gunta.stepina@redcross.lv)

Struktūra

6 nodaļas