Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts” ir viena no lielākajām biedru un brīvprātīgo organizācijām Latvijā, kas jau kopš tās dibināšanas sniedz palīdzību grūtībās nonākušiem cilvēkiem. Tās darbība aptver visu Latvijas teritoriju – katrā reģionā darbojas LSK komiteja, tādējādi nodrošinot palīdzību pēc iespējas tuvāk iedzīvotāju dzīvesvietām.

Biedrība nemitīgi pilnveido esošos un piedāvā jaunus pakalpojumus, tādējādi tiek veidota spēcīga un profesionāla darbinieku komanda.

Aicinām iepazīties ar aktuālajām vakancēm.

LSK aicina darbā sertificētu klīnisko psihologu (Rīga, pieteikumu termiņš 21.05.2021.)

Vakance: aicinām darbā aprūpētāju (Valka, pieteikumu termiņš: 12.05.2021.)

Vakance: aicinām darbā rokdarbu un vizuālās mākslas interešu pulciņa audzinātāju (Valka, pieteikumu termiņš: 12.05.2021.)

Vakance: aicinām darbā sociālo rehabilitētāju (Valka, pieteikumu termiņš: 12.05.2021.)

Par citām darba iespējām aicinām sazināties ar LSK personāldaļas vadītāju Janu Lapčenoku: e-pasts: jana.lapcenoka@redcross.lv, tālr. +371 67686300.