Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Papildināta informācija 12.03.2021.

Daļēji atsāktas pirmās palīdzības apmācības šauram apmācāmo lokam

Saskaņā ar grozījumiem Ministru kabineta 2020.gada 6.novembra rīkojumā Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, kas attiecās uz šauru pirmās palīdzības apmācāmo loku: “praktiskās mācības dzelzceļa, autosatiksmes, jūrniecības un aviācijas apakšnozarē, kā arī pasažieru pārvadājumu, kravu pārvadājumu un bīstamo kravu pārvadājumu jomā, kas nepieciešamas C1, C1E, D1, D1E, C, CE, D, DE, TRAM, TROL kategorijas, bīstamu kravu pārvadāšanai (ADR) paredzēto transportlīdzekļu vadītāja tiesību iegūšana,” LSK organizē pirmās palīdzības apmācības.

Apmācību cena: 40 eiro

Sīkāka informācija un pieteikšanās kursiem pa tālr.: 27834274


Papildināta informācija (02.03.2021.)

Informējam, ka pirmās palīdzības kursi uz nenoteiktu laiku ir atcelti. Par izmaiņām un apmācību atsākšanu informēsim nekavējoties. 


Papildināts 27.03.2021.

26. februārī stājās spēkā Ministru Kabineta rīkojuma Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” apakšpunktā 5.13.3.6. noteiktais, kas atļauj no 1. marta klātienē atsākt pirmās palīdzības mācību kursu praktiskās daļas individuālu apguvi un noslēguma pārbaudījumu kārtošanu. Rīkojumā arī noteikts, ka, organizējot programmas apguvi klātienē un pārbaudījumu kārtošanu, stingri jāievēro visi epidemioloģiskās drošības pasākumi. 

Informācija par tuvākajām biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) rīkotajām pirmās palīdzības apmācībām

Teorija visiem kopā 4. martā plkst.17:00 – 21:00 Zoom platformā (saite uz tikšanos tiks nosūtīta pēc reģistrācijas uz kursanta e-pastu).

Individuālas praktiskās nodarbības ar ieskaiti tiks organizētas klātienē Šarlotes ielā 1b, Rīgā, 3.stāva zālē, katram kursantam atsevišķi vienojoties par savu laiku.

Lai ieskaitītu teorijas daļu neklātienē mācoties, sagaidām:

 1. Stabilu interneta pieslēgumu kvalitatīvai apmācību norisei;
 2. Aktīvu līdzdarbošanos visu apmācības laiku plkst.17.00-21.00
 3. Ieslēgtu video kamera, apliecinot nepārtrauktu fizisko klātbūtni;
 4. Mikrofonu darba kārtībā, lai varētu piedalīties diskusijās.

Pieteikšanās kursiem rakstot e-pastu: pirmapalidziba@redcross.lv vai tel.nr. 27834274. 

 


Katru gadu Latvijā nelaimes gadījumos gūst savainojumus tūkstošiem cilvēku un simtiem cilvēku zaudē dzīvību. Ikviens no mums var kļūt par cietušo, aculiecinieku un pirmās palīdzības sniedzēju, tādēļ ir ļoti nozīmīgi apgūt pirmās palīdzības sniegšanas iemaņas, lai prastu sniegt pirmo palīdzību sev un nebaidītos sniegt palīdzību nelaimē nokļuvušajiem.

Biedrībai “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) pirmās palīdzības (PP) programmai ir vairāki darbības virzieni un regulāras aktivitātes:

   • PP apmācība
   • PP nodrošināšana publiskos pasākumos
   • PP sacensības skolēniem
   • PP demonstrējumi dažādos pasākumos
   • un citas PP aktivitātes (bērnu un jauniešu nometnes, skolu drošības dienas u.c.).

Lai uzzinātu par pirmās palīdzības apmācību iespējām citviet Latvijā, aicinām sazināties ar attiecīgo biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” komiteju!


Kontaktinformācija

Kontaktpersonas

Adrese: Gaiziņa iela 7, Rīga, LV-1050

E-pasts: pirmapalidziba@redcross.lv

Tālrunis: +371 27834274

Pirmās palīdzības un Ārkārtējo situāciju programmas vadītāja: Ilona Luste

Pirmās palīdzības un Ārkārtējo situāciju programmas koordinators: Lauris Mainieks

Pirmās palīdzības un Ārkārtējo situāciju pasākumu koordinatore: Evita Semule