Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

 

Adrese:

Šarlotes iela 1D, Rīga, LV-1001, Latvija

Tālrunis:

Tālrunis: +371 67336651
Fakss: +371 67336652

Rekvizīti:

Reģistrācijas Nr.: 40008002279
Luminor bankas konta Nr.: LV87RIKO0002010021481

Darba laiks:

Pirmdien – ceturtdien: 08:30 – 17:00

Piektdien: 08:30 – 16:00

Mājaslapa:

www.redcross.lv

Instagram:

LSK Jaunatne

 

 

Sekretariāta darbinieki 

Viktors Jaksons

Prezidents

Tālr.: +371 67686314

e-pasts: viktors.jaksons@redcross.lv

Uldis Līkops

Ģenerālsekretārs

Tālr.: +371 67686301

e-pasts: uldis.likops@redcross.lv

Jana Lapčenoka

Personāla vadītāja

Tālr.: +371 67686300

e-pasts: jana.lapcenoka@redcross.lv

Ženija Krasovska

Biroja vadītāja

Tālr.:+371 67686306

e-pasts: zenija.krasovska@redcross.lv

Solvita Bespalova

Starptautisko un sabiedrisko attiecību programmas vadītājas asistente

Tālr.: +371 67686312

e-pasts: solvita.bespalova@redcross.lv

Aija Strazda 

Projektu vadītāja

Tālr.:+371 67336653

e-pasts: aija.strazda@redcross.lv

Ineta Laimiņa

Galvenā grāmatvede

Tālr.: +371 67686313

e-pasts: ineta.laimina@redcross.lv

Anželika Marija Zuba

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes vadītāja

Tālr.:+371 22013153

e-pasts:anzelika.zuba@redcross.lv; youth@redcross.lv

Andris Kikusts

Humānās palīdzības programmas vadītājs

Tālr.: +371 67686306, mob. tālr. 29416663

e-pasts: andris.kikusts@redcross.lv

Ilona Luste

Pirmās palīdzības un Ārkārtējo situāciju programmas vadītāja

Tālr.: +371 67336650

e-pasts: pirmapalidziba@redcross.lv, ilona.luste@redcross.lv

Lauris Mainieks

Meklēšanas dienesta koordinators

Tālr.: +371 26143344

e-pasts: meklesana@redcross.lv

Agija Saukuma

LSK biroja “Aprūpe mājās” vadītāja

Tālr.: +371 66103077

e-pasts: agija.saukuma@redcross.lv

 

Alla Kruglova

Eiropas atbalsta fonda programmas vadītāja

Tālr.: +371 67686304

e-pasts: alla.kruglova@redcross.lv

p.i. Ieva Antonsone

Īslaicīgās uzturēšanās mītnes “Burtnieks” vadītājas pienākumu izpildītāja

Tālr.: +371 67436672

e-pasts: mitne@redcross.lv

Gundega Dambe

Cilvēkresursu attīstības un veselības veicināšanas programmas vadītāja

Tālr.: +371 67686307

e-pasts: gundega.dambe@redcross.lv

Ieva Antonsone

Krīzes centra “Burtnieks” vadītāja

Tālr.: +371 67202832, diennakts tālr.: +371 67202737

e-pasts: ieva.antonsone@redcross.lv