Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Pirmās palīdzības apmācību norises laiki:

1.,2.jūlijā plkst.16.00-22.00

Apmācību cena: EUR 50.00

Tālrunis papildus informācijai: +371 27834274

Pieteikšanās

Uz e-pasta adresi pirmapalidziba@redcross.lv sūtot pieteikumu, norādot:

  • Apmācību datumus
  • Vārdu
  • Uzvārdu
  • Personas kodu
  • Telefona numuru
  • E-pasta adresi

 

Lai miers un veselība! 


Katru gadu Latvijā nelaimes gadījumos gūst savainojumus tūkstošiem cilvēki un simtiem cilvēku zaudē dzīvību. Ikviens no mums var kļūt par cietušo, aculiecinieku un pirmās palīdzības sniedzēju, tādēļ ir ļoti nozīmīgi apgūt pirmās palīdzības sniegšanas iemaņas, lai prastu sniegt pirmo palīdzību sev un nebaidītos sniegt palīdzību nelaimē nokļuvušajiem.

Viena no biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” darbības jomām ir pirmās palīdzības apmācību organizēšana. Tās mērķis ir uzlabot Latvijas iedzīvotāju spējas un prasmes sniegt pirmo palīdzību veselībai kritiskās situācijās.

Apmācības tiek organizētas visā Latvijas teritorijā, atbilstoši Ministru kabineta noteikumus Nr. 557 «Par apmācību pirmās palīdzības sniegšanā» gan 15 akadēmisko stundu mācības (autovadītājiem, ieroču nēsātājiem u.c.), gan 12 akadēmisko stundu mācības bez zināšanu pārbaudes (izglītības iestāžu darbinieki, ofisu darbinieki u.c.). Pēc uzņēmumu vēlmēm un specifikas, LSK organizē arī PP seminārus un lekcijas par tādām tēmām kā defibrilatora lietošana, zīdaiņa atdzīvināšana, slimības, elektrotraumas, traumas utt., nodrošinot iespēju izvēlēties latviešu, krievu un angļu valodu mācību procesam.

Kontaktinformācija

Kontaktpersonas

Adrese: Gaiziņa iela 7, Rīga, LV-1050

E-pasts: pirmapalidziba@redcross.lv

Tālrunis: +371 27834274

Pirmās palīdzības un Ārkārtējo situāciju programmas vadītājs: Lauris Mainieks

Pirmās palīdzības un Ārkārtējo situāciju programmas koordinatore: Evita Semule

 

Lai uzzinātu par pirmās palīdzības apmācību iespējām citviet Latvijā, aicinām sazināties ar attiecīgo biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” komiteju!

Uzzini, kā sniegt pirmo palīdzību!