Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Atvērt ar:


Vidzemes komiteja

Pildot LSK stratēģijā noteikto un sekojot Latgales, Kurzemes un Rīgas komiteju piemēram, arī Vidzemes reģiona komitejas turpina apvienošanās procesus, lai veidotu spēcīgāku reģionālu struktūrvienību, kas spētu paplašināt pakalpojumu un palīdzības klāstu, tai skaitā to pieejamību tuvāk iedzīvotāju dzīvesvietām.

2021. gada 25. augustā Valkas un Vidzemes komiteju Padomes vienbalsīgi pieņēma lēmumu pabeigt pagājušā gadā uzsākto apvienošanas procesu. Par paplašinātās Vidzemes komitejas Padomes priekšsēdētāju ievēlēts Kārlis Albergs, paplašinātās komitejas izpilddirektora pienākumus pildīs Gaļina Sokolova.

Tuvākajos Vidzemes komitejas plānos ietilpst tikšanās ar jaunievēlēto pašvaldību vadību, lai pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas, jāizvērtē līdzšinējās aktivitātes teritorijās, noteikti saglabājot LSK brīvprātīgos un darbiniekus, iespējami paplašinot to darbības lauku, un lai vienotos par kopēju stratēģiju LSK atpazīstamības veicināšanai Vidzemē.


Komitejas darbības jomas

 • Pirmās palīdzības apmācība autovadītājiem, ieroču nēsātājiem, skolēniem, strādājošajiem u.c. interesentiem;
 • Vecu, vientuļu cilvēku un cilvēku ar īpašām vajadzībām aprūpe mājās;
 • Veselības istabu pakalpojumi;
 • Sabiedriskās pirts pakalpojumi;
 • Bezatlīdzības asins donoru piesaiste;
 • Humānās palīdzības sadale trūcīgajiem;
 • Jaunatnes aktivitātes;
 • Humāno vērtību popularizēšana.

Komitejas pakalpojumi Valkas teritorijā

Valmiera: 

Eiropas Atbalsta paku izdales punkts Valmierā, Stacijas ielā 26: 29905151, Maija Ozola, darba laiks: T., C., Pk. Plkst. 9.00-14.00

 


Turpinās sadarbība ar Valkas, Smiltenes un Strenču pašvaldībām, sociālajiem dienestiem, izglītības iestādēm, speciālistiem. Tāpat LSK Valkas komiteja realizē sadarbību ar tādām biedrībām un nevalstiskajām organizācijām kā:

 • «Kastanis»;
 • «Zelta rudens»;
 • «Atbalsts Valkai»;
 • «Latvijas Igaunijas institūts».

Sadarbība ar vairākiem uzņēmumiem:

 • SIA «Saukas kūdra»;
 • SIA «Vārpas 1»;
 • SIA «8CBR»;
 • SIA «Servilat».

Turpinās starptautiskā sadarbība ar:

 • Vācijas Sarkanā Krusta Delbrukas pilsētas organizāciju;
 • Igaunijas Sarkanā Krusta Valgas apriņķa organizāciju.

   


Projekts “LSK Vidzemes komitejas kapacitātes celšana”

No 2022. gada 1. janvāra biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Vidzemes komiteja īsteno projektu “LSK Vidzemes komitejas kapacitātes celšana” (Nr. 2022.LV/NVOF/MAC/019), kas tiek realizēts ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu, Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” ietvaros.

Projekta īstenošanas periods: 01.01.2022. – 30.11.2022.

Projekta finansējums: EUR 17645,65

Projekta mērķis: stiprināt LSK Vidzemes komitejas darbību, veicināt atpazīstamību un vairot darbinieku un brīvprātīgo piederības sajūtu LSK.

Vairāk informācijas projekta lapā  

Dienas aprūpes centra “Valka” klienti dodas uz Igauniju prezentēt savus radošos darbus

11.10.2021.

9. oktobrī biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Vidzemes komitejas dienas aprūpes centra “Valka” klienti ar saviem radošajiem darbiem piedalījās Valgas pilsētas (Igaunija) lielajā Miķeļdienas gadatirgū.

Pārdošanai tika piedāvātas visdažādākās lietas – apgleznoti trauki, rotas, adījumi, atslēgu piekariņi, somas, krūzīšu paliktņi, segas un sedziņas, auduma maisiņi, īpaši gatavoti puķu podi un citas skaistas un interesantas lietas. Galvenais – viss pašu rokām darināts. Šī bija lieliska iespēja klientiem pašiem iejusties pārdevēja lomā – uzrunāt tirgus apmeklētājus, stāstīt par izgatavoto darbu, turklāt ne tikai latviešu, bet arī krievu un angļu valodās!

 

 


7. oktobrī Valkā viesojās profesors Anatolijs Danilāns

08.10.2021.

7. oktobrī Valkas novada iedzīvotājiem bija iespēja klātienē baudīt biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Vidzemes komitejas organizēto profesora Anatolija Danilāna lekciju “Laimīgas dzīves intriga”.

Lekcijas laikā profesors izskaidroja un uzskatāmi parādīja daudzus sabiedrībā valdošus mītus un aizspriedumus gan par dažādiem pārtikas produktiem, gan slimībām, bet galvenais – sniedza ļoti daudz vērtīgu padomu laimīgai dzīvei. Cilvēka labsajūtas stūrakmeņi – laba oma, pozitīvs skats uz dzīvi, smaids, kustības, dažāds, sabalansēts uzturs un saules siltums!

Kontaktinformācija

Adrese: Semināra iela 23, Valka, Valkas novads, LV-4701
Tālrunis: +371 29194340 (izpilddirektore) +371 29774451 (izpilddirektores vietniece)
E-pasts: lsk.vidzeme@redcross.lv

Kontaktpersonas

Priekšsēdētājs Kārlis Albergs
Izpilddirektore Gaļina Sokolova
Izpilddirektores vietniece Vivita Ķīkule

Struktūra

15 nodaļas