Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSKJ labprāt savā komandā uzņem jauniešus, kuri vēlas darboties, iegūt jaunu pieredzi, mācīties, darīt darbu sabiedrības labā, dibinot LSK Jaunatnes nodaļas, veicot brīvprātīgo darbu aktuālās jomās. LSKJ vienmēr ir atvērta apmācīt aktīvistus un piedāvāt pieredzes apmaiņas.  Lai pievienotos mums, aicinām sazināties ar sev tuvāko LSK komiteju, lai sarunātu iespēju aiziet ciemos vai aizpildi tiešsaistes anketu un mēs ar Tevi sazināsimies.


Kā pievienoties

Vēlos pievienoties LSK

Izpēti, kas ir LSK, LSKJ un kādas darbības jomas tiek īstenotas Tavā reģionā 

Komitejas

Sazinies ar  tuvāko LSK komiteju vai LSKJ vadītāju Rīgā

E-pasts: youth@redcross.lv

Elektroniskā pieteikšanās

 

 

Kļūsti par biedru/brīvprātīgo tuvākajā LSK komitejā

 

Lietderīgi pavadi brīvo laiku dāvājot sabiedrībai savus talantus, idejas, enerģiju

 


Ko Tu iegūsi pievienojoties LSKJ?

Vai Tu jau darbojies jaunatnes jomā Latvijā un Eiropā vai gatavojies to darīt?

  1. Vai Tev ir jautājumi par to kā, ko, kāpēc strādāt ar jauniešiem, neatkarīgi no tā, vai esi pats jaunietis (13-30 gadi) vai strādā ar jauniešiem?
  2. Vai Tu vēlies uzzināt, kā kļūt prasmīgākam, profesionālākam, produktīvākam, iedvesmojošākam, ietekmīgākam, lai uzlabotu jauniešu dzīves kvalitāti Latvijā un Eiropā?
  3. Ja kāds no tematiem Tev ir aktuāls, ja vēlies iesaistīties vienā no lielākajām nevalstiskajām organizācijām, raksti mums uz youth@redcross.lv vai zvani pa tālr. +371 67336653 un mēs Tev palīdzēsim!

Esam gatavi doties uz Tavu skolu vai jauniešu centru, lai vari uzzināt klātienē par iespēju veidot LSKJ nodaļu Tavā pilsētā, pagastā, skolā un ietekmēt notikumus sev apkārt!