Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Palīdzi palīdzēt!

Katru gadu cilvēki, kas ir nonākuši krīzes situācijās, vēršas biedrībā “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) pēc palīdzības un atbalsta. Katrs Jūsu ziedojums palīdz mums īstenot sociālās palīdzības programmas (uzturēt bezmaksas veselības istabas, patversmes un sociālās rehabilitācijas centrus, nodrošināt aprūpi mājās veciem, vientuļiem cilvēkiem, īstenot trūcīgo personu ēdināšanas projektus u.c.), mazināt sociālo atstumtību dažādās sociālā riska grupās un popularizēt humānās vērtības.

Ziedojumus var veikt

  • LSK ziedojumu kastēs, kas atrodas publiskās vietās,
  • ar bankas pārskaitījumu LSK kontā:

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”
Šarlotes 1D, Rīga, LV-1001
Reģ.Nr. 40008002279
A/S Swedbank
Bankas kods: HABALV22
Konta numurs: LV28HABA0140J04577004

  • zvanot uz ziedojuma tālruni 90006880.

 

Veicot ziedojumu, lūdzu, norādiet savu pasta vai e-pasta adresi, lai mēs varētu Jūs informēt par Jūsu ziedojuma izlietojumu un sasniegtajiem rezultātiem.

Ja ir konkrēti projekti vai mērķi, kam Jūs vēlaties ziedot, aicinām vērsties LSK sekretariātā (tālrunis: +37167336651, e-pasts: secretariat@redcross.lv).

Ziedojot biedrībai “Latvijas Sarkanais Krusts” labdarības projektiem, fiziskām un juridiskām personām ir tiesības samazināt gada apliekamo ienākumu apjomu un saņemt ienākuma nodokļa atlaides. Vairāk informācijas par nodokļu atlaidēm, ziedojot sabiedriskā labuma organizācijai, var saņemt LSK sekretariātā vai arī Valsts ieņēmumu dienestā.

Katrs ziedotājs saņem detalizētu atskaiti par ziedojuma izlietojumu (tajā skaitā izmaksas apliecinošo dokumentu kopijas, fotogrāfijas, vēstules u.c.). Lūdzam obligāti sazināties ar LSK sekretariātu, pirms ziedojiet kādam mūsu organizācijas vārdā iniciētam projektam.