Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LSK Latgales komiteja līdz 2023. gada 30. septembrim īsteno projektu “Darba spars Rēzeknē 2023”. 

Projekta īstenošanas periods: 2023. gada 21. marts – 2023.gada 30. septembris. 

Projekta mērķis ir dot iespēju, Rēzeknes valstspilsētas un Rēzeknes, Ludzas, Preiļu novadu 19 grūtībās nonākušām ģimenēm, pašu rokām veikt zemes darbus pārtikas sagādāšanai savam saimes galdam.

Mērķa grupa: projektā iesaistītas 19 Rēzeknes valstspilsētas un Preiļu, Ludzas un Rēzeknes novadu ģimenes, kas nonākušas grūtībās (vismaz 70 cilvēki, t.sk. 38 nepilngadīgie bērni). Projekta netiešie ieguvēji ir vietējā sabiedrība, kurā dzīvo un strādā projektā iesaistītie cilvēki. Iesaistīto ģimeņu izraudzīšanās notiks sadarbībā ar sociālo dienestu. Ģimenes tiks personīgi uzrunātas par iespēju iesaistīties projektā, lai ar pašu rokām sagādātu nepieciešamos produktus savam saimes galdam. Ģimenēm vajadzēs pamatot, kāpēc tieši tās nepieciešams iesaistīt projektā.

Plānotās aktivitātes:

  • Projekta darba grupas sapulce;
  • Ģimeņu atlase aprīļa beigās/maija sākumā, kopā 19 ģimenes;
  • Ģimenu aptauja par vajadzīgo (anketēšana);
  • Nepieciešamo materiālu iegāde;
  • Teritoriju iekopšana, apsekošana;
  • Projekta dalībnieku iecienītāko recepšu brošūras izveide un izdale projektā iesaistītajām ģimenēm;
  • Projekta dalībnieku dalība kopējā sapulcē “Pats savam SAIMES GALDAM” Dobelē.

Atbalsta persona ģimenēm un projekta aktivitāšu norišu koordinatore: Gunta Stepiņa, biedrības “Latvijas Sarkanā Krusts” Latgales komitejas izpilddirektore,  tālr.: +371 64625292, e-pasts: lsk.latgale@redcross.lv.

Projekts “Darba spars Rēzeknē 2023” tiek finansēts ar nodibinājuma “Borisa un Ināras Teterovu fonds” finansējumu.