Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK pārstāvji piedalās starptautiskā projekta “BALTPREP” tiešsaistes sanāksmē

27.augustā 2020 Projekti

21. augustā LSK pārstāvji piedalījās starptautiskā projekta “BALTPREP – sagatavotības un reaģēšanas spēju palielināšana ārkārtas situācijās Baltijas jūras reģionā” tiešsaistes sanāksmē, kurā piedalījās arī 6 citu projekta dalībvalstu pārstāvji.

Sanāksmes laikā tika diskutēts par starptautiskajām apmācībām par reaģēšanu ārkārtas situācijās un psihosociālo atbalstu un to organizēšanu. Saskaņā ar projekta plānu apmācībām jānotiek oktobra beigās Latvijā. Tomēr, saistībā ar COVID-19 izplatības mazināšanu vēl aizvien spēkā esoši ir dažādi ierobežojumi, it īpaši ceļošanas, kuri tiešā veidā ietekmē apmācību plānošanu. Lai pasargātu sevi un citus, projekta darba grupa nolēma, ka apmācības notiks tiešsaistē.

Projekta komanda ir apņēmusies darīt visu, kas nepieciešams, lai tiešsaistē organizētās apmācības būtu pēc iespējas interaktīvākas un saistošākas visiem to dalībniekiem.

LSK turpinās apmācību organizēšanu, bet nu fokusējoties uz to, ka tās notiks tiešsaistes formātā, izmantojot citādāku pieeju (dažādu tiešsaistes rīku izmantošana, tehniskais nodrošinājums u.tt.), tādā veidā nodrošinot kopīgu darbošanos – vienlaicīgi, taču attālināti.

Plašāka informācija par projektu šeit

Tev varētu arī interēsēt:

Ogres novadā turpina radīt skaisto

27.septembrī 2023 Projekti
Projekts tiek īstenots ar Ogres pašvaldības projektu konkursu “R.A.D.I.-Ogres novadam” finansējumu.

Pirmās Atbalsta kartes veiksmīgi izsniegtas Rīgā, Kuldīgā, Tukumā un citviet

20.septembrī 2023 Projekti
Karšu izsniegšana notiek Ukrainas krīzes un tās ietekmēto valstu ārkārtas programmas Latvijā ietvaros.

Rīgas komiteja organizē bērnu ekskursiju

19.septembrī 2023 Komitejas
Muzejā bērnus gaidīja gids, kurš iepzīstināja ar rakstnieka Ernesta Birznieka- Upīša dzimtajām mājām.

Valkas iedzīvotāji tiek aicināti uz pasākumu “Sadziedāsim kopā”

18.septembrī 2023 Komitejas
Pasākums norisināsies 28.septembrī sākot no plkst. 13.00 grupu dzīvokļos, Tālavas ielā 33, Valkā.