Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK aktīvi turpina strādāt, lai īstenotu starptautisko projektu “BALTPREP”

16.jūnijā 2020 Projekti

10. un 12. jūnijā biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” pārstāvji, kuri aktīvi piedalās starptautiskā projekta “BALTPREP – sagatavotības un reaģēšanas spēju palielināšana ārkārtas situācijās Baltijas jūras reģionā” īstenošanā, piedalījās projekta darba grupas sanāksmēs.

Pirmā bija Baltijas jūras reģiona ārkārtas situāciju pārvaldības tehniskās darba grupas sanāksme. Tā tika organizēta kā platforma, kurā sanāksmes dalībnieki varēja dalīties pieredzē un izvērtēt gūtās mācības saistībā ar COVID-19 pandēmiju un tās izplatības mazināšanu.  

Otrās tikšanās laikā partneri pārrunāja sagatavotības plānu reaģēšanai ārkārtas situācijās, kas tiks atjaunināts līdz projekta beigām.

Lai arī ārkārtas situācija Latvijā ir atcelta kopš 9. jūnija, Latvijā un citās projekta valstīs joprojām pastāv dažādi drošības ierobežojumi, tāpēc projekta sanāksmes notika caur tiešsaistes saziņas kanāliem.

Paralēli LSK strādā pie starptautisko apmācību reaģēšanai ārkārtas situācijās, kas Latvijā notiks 2020. gada oktobrī, plānošanas.

Vairāk par projektu šeit

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinām jauniešus piedalīties vebinārā “Domu un emociju spēks. Ieradumi, kas maina dzīvi.”

11.jūnijā 2021 Projekti
17. jūnijā notiks vebinārs "Domu un emociju spēks. Ieradumi, kas maina dzīvi.", kuru vadīs Dr.psych. Tatjana Uzole.

LSK Latgales komiteja uzsāk projekta “LSK Latgales komitejas kapacitātes celšana” īstenošana

11.jūnijā 2021 Komitejas
LSK Latgales komiteja jūnija sākumā parakstīja sadarbības līgumu ar Aktīvo Iedzīvotāju fondu (AIF), lai īstenotu projektu “LSK Latgales komitejas kapacitātes celšana”.

ANO Bēgļu aģentūra veikusi pētījumu: starptautiskās aizsardzības saņēmēji optimistiski vērtē savu nākotni Baltijas valstīs

Vairāk kā 20 izcelsmes valstu starptautiskās aizsardzības saņēmēju viedokļi par piedzīvoto integrācijas pieredzi.

LSK Latgales komitejas pasākums “Bērniem droša vasara”

11.jūnijā 2021 Komitejas
LSK Latgales komitejā no 25. maija līdz 3. jūnijam norisinājās pasākums "Bērniem droša vasara".

Sācies Jūnijs mentālajai veselībai: aicinām piedalīties vērtīgos vebināros

07.jūnijā 2021 Uncategorized
Aicinām uz 3 vebināriem angļu valodā “Jūnijs – garīgajai veselībai” jeb “June for Mental Health”

Starptautiskā brīvprātīgo kustība: biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” un Vācijas Sarkanais Krusts paraksta jaunu Saprašanās memorandu

04.jūnijā 2021 Starptautiskā sadarbība
2021. gada maijā LSK un Vācijas Sarkanais Krusts (VSK) parakstījuši Saprašanās memorandu, lai veicinātu sadarbības stiprināšanu starptautiskās brīvprātīgo kustības jomā.