Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Uzzini, kā atšķiras COVID-19 un gripa

05.novembrī 2021 Veselības drošība

Aktīvi noris biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) projekts “Vakcinējies: esi drošībā”. Saskaņā ar tā mērķi mazināt dezinformāciju saistībā ar COVID-19 un vakcināciju pret to, LSK izstrādā informatīvos materiālus, kuri vienkāršā veidā skaidro svarīgāko, kas jāzina par šo slimību un to, kāpēc būtiski vakcinēties. 

Lai uzzinātu, kā atšķiras COVID-19 un gripa, kas tām kopīgs un kāpēc vakcīna pret vienu slimību nepalīdz pret otru, aicinām iepazīties ar informatīvo materiālu “COVID-19 un gripa: kopīgais un atšķirīgais”

Materiāls tapis sadarbībā ar Starptautisko Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness federāciju, balstoties Pasaules Veselības organizācijas oficiāli izplatītajos datos. 

Informatīvais materiāls “COVID-19 un gripa: kopīgais un atšķirīgais” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informatīvā materiāla “COVID-19 un gripa: kopīgais un atšķirīgais” saturu atbild LSK.

Materiāls lejupielādei PDF formātā pieejams ŠEIT!

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.