Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Noticis apzinātības pārgājiens Saulrieta takā

24.jūlijā 2020 Jaunieši

17. jūlijā norisinājās apzinātības pārgājiens projekta “ELP[A] 2 – Elpo, lai priecātos!” ietvaros. Pārgājiena laikā jauniešiem bija iespēja atgriezties šeit un tagad, sajūtot savu elpu un smaržas, sadzirdot skaņas un pamanot apkārtējās krāsas. Ar uzdevumiem un apzinātības pamatuzdevumiem iepazīstināja psiholoģe, deju un kustību terapeite Indra Majore- Dūšele. Viņa atgādināja, ka apzinātība ir neskriešana ne uz priekšu, ne atpakaļ, bet šī mirkļa pamanīšana. Vairākkārt, Indra atzīmēja: “Uzmanība vienmēr aizpeldēs, bet svarīgi to mīļi atgriezt atpakaļ”. 

„Apzinātība ir uzmanības vēršana un atvērtība tagadnes pieredzei, no viena mirkļa nākamajā, ar pieņemošu un labvēlīgu attieksmi pret lietām tādas, kādas tās ir.” – Miervidi

3 kilomentru garumā jaunieši devās pārgājienā gar jūru, kāpās. Tāpat, bija iespēja apgulties un sajust savu ķermeni ekspertes Indras vadībā. Pasākums noslēdzās ar dalīšanos pieredzētajā, pamanītajā un arī sajūtās, atziņās. Galapunktā jauniešiem bija sagatavots pikniks ar gardām uzkodām, lai pēc pārgājiena būtu enerģijas pilni doties tālāk jau nedaudz vairāk apzinoties – šeit un tagad.

Uz tikšanos nākamajos projekta pasākumos!

Projekts “Elpo, lai priecātos” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. 

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Ogres novadā turpina radīt skaisto

27.septembrī 2023 Projekti
Projekts tiek īstenots ar Ogres pašvaldības projektu konkursu “R.A.D.I.-Ogres novadam” finansējumu.

Pirmās Atbalsta kartes veiksmīgi izsniegtas Rīgā, Kuldīgā, Tukumā un citviet

20.septembrī 2023 Projekti
Karšu izsniegšana notiek Ukrainas krīzes un tās ietekmēto valstu ārkārtas programmas Latvijā ietvaros.

Rīgas komiteja organizē bērnu ekskursiju

19.septembrī 2023 Komitejas
Muzejā bērnus gaidīja gids, kurš iepzīstināja ar rakstnieka Ernesta Birznieka- Upīša dzimtajām mājām.

Valkas iedzīvotāji tiek aicināti uz pasākumu “Sadziedāsim kopā”

18.septembrī 2023 Komitejas
Pasākums norisināsies 28.septembrī sākot no plkst. 13.00 grupu dzīvokļos, Tālavas ielā 33, Valkā.