Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Noticis apzinātības pārgājiens Saulrieta takā

24.jūlijā 2020 Jaunieši

17. jūlijā norisinājās apzinātības pārgājiens projekta “ELP[A] 2 – Elpo, lai priecātos!” ietvaros. Pārgājiena laikā jauniešiem bija iespēja atgriezties šeit un tagad, sajūtot savu elpu un smaržas, sadzirdot skaņas un pamanot apkārtējās krāsas. Ar uzdevumiem un apzinātības pamatuzdevumiem iepazīstināja psiholoģe, deju un kustību terapeite Indra Majore- Dūšele. Viņa atgādināja, ka apzinātība ir neskriešana ne uz priekšu, ne atpakaļ, bet šī mirkļa pamanīšana. Vairākkārt, Indra atzīmēja: “Uzmanība vienmēr aizpeldēs, bet svarīgi to mīļi atgriezt atpakaļ”. 

„Apzinātība ir uzmanības vēršana un atvērtība tagadnes pieredzei, no viena mirkļa nākamajā, ar pieņemošu un labvēlīgu attieksmi pret lietām tādas, kādas tās ir.” – Miervidi

3 kilomentru garumā jaunieši devās pārgājienā gar jūru, kāpās. Tāpat, bija iespēja apgulties un sajust savu ķermeni ekspertes Indras vadībā. Pasākums noslēdzās ar dalīšanos pieredzētajā, pamanītajā un arī sajūtās, atziņās. Galapunktā jauniešiem bija sagatavots pikniks ar gardām uzkodām, lai pēc pārgājiena būtu enerģijas pilni doties tālāk jau nedaudz vairāk apzinoties – šeit un tagad.

Uz tikšanos nākamajos projekta pasākumos!

Projekts “Elpo, lai priecātos” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. 

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

Tev varētu arī interēsēt:

LSK sveic Pasaules ģimenes dienā!

15.maijā 2021 Meklēšanas dienests
Vai zināji, ka Meklēšanas dienests ir viena no senākajām Sarkanā Krusta kustības darbības jomām?

Ieskats LSK Jaunatnes svētku aktivitātes

13.maijā 2021 Jaunieši
Par godu starptautiskajai Sarkanā Krusta (SK) un Sarkanā Pusmēness (SP) dienai norisinājušās vairākas aktivitātes.

LSK aicina pieteikties Motivācijas programmas grupām Vidzemē

13.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK un SIF aicina diskriminācijas un sociālās atstumtības riskam pakļautās personas pieteikties dalībai Motivācijas programmā.

LSK uzsāk jauna projekta “Viena (pa)saule visiem” īstenošanu

12.maijā 2021 Projekti
Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” kopš 2021. gada 1. aprīļa īsteno projektu “Viena (pa)saule visiem”

LSK aicina darbā sertificētu klīnisko psihologu

11.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK darbā aicina klīnisko psihologu LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienības Sociālās rehabilitācijas pakalpojumā “Mežrozes”.

LSK Jaunieši sanāk kopā, lai atzīmētu Pasaules SKSP dienu

10.maijā 2021 Jaunieši
8. maijā, atzīmējot Pasaules Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness dienu, LSK Jaunatnes brīvprātīgie piedalījās sirsnīgā kopā sanākšanā tiešsaistē.