Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK publiskos pasākumos nodrošina pirmo medicīnisko palīdzību, novērtējot personu veselības stāvokli un nepieciešamības gadījumā izsaucot neatliekamo medicīnisko palīdzību un citus operatīvos dienestus.

Ja vēlaties, lai Jūsu organizētajā pasākumā pirmo medicīnisko palīdzību nodrošina biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”, lūdzam savlaicīgi aizpildīt iesniegumu (lejupielādēt iesniegumu iespējams ŠEIT) , norādot nepieciešamo informāciju par plānoto pasākumu. Izvērtējot Jūsu iesniegumu, Latvijas Sarkanais Krusts nosaka pakalpojuma cenu.

LSK pirmās palīdzības komanda katru gadu apkalpo vairāk kā 40 publiskus pasākumus. Pirmā palīdzība tiek nodrošināta dažādos kultūras, sporta un atpūtas pasākumos. Apmeklētākie no tiem –Dziesmu un Deju svētki; Pāvesta vizīte Latvijā; Aglonas reliģiskie svētki; Positivus; Summer Sound; Prāta Vētras, James Arthur, Eda Šīrana, Rammstein koncerts u.c.

Kontaktinformācija

Kontaktpersona 

Adrese: Gaiziņa iela 7, Rīga, LV-1050

E-pasts: pirmapalidziba@redcross.lv

Tālrunis: +371 27834274

Pirmās palīdzības un Ārkārtējo situāciju programmas vadītāja: Ilona Luste

Pirmās palīdzības un Ārkārtējo situāciju programmas koordinators: Lauris Mainieks

Pirmās palīdzības un Ārkārtējo situāciju pasākumu koordinatore: Evita Semule


Festivāls «POSITIVUS»

Vairāku gadu garumā LSK kopā ar NMPD darbiniekiem un Igaunijas SK pirmās palīdzības sniedzējiem ir klāt mūzikas festivālā «Positivus» gatavi palīdzēt un rūpēties par festivāla apmeklētāju veselību. 

Reliģiskie svētki Aglonā

Ik gadu LSK Aglonā nodrošina pirmo palīdzību gan ikgadējos Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos, bet arī 2018. gadā tika nodrošināti pirmās palīdzības posteņi Romas pāvesta Franciska vizītes laikā 24. septembrī.

XXVI Vispārējie latviešu dziesmu un XVI deju svētki

2018. gadā no 30. jūnija līdz 8. jūlijam skanēja un dimdēja visa Rīga, aptuveni 43 000 dalībniekiem veidojot un 500 000 cilvēkiem apmeklējot Latvijas simtgades Dziesmu un deju svētkus. LSK darbinieki un brīvprātīgie gādāja par dalībnieku un skatītāju veselību dažādās svētku vietās — Daugavas stadionā, Mežaparka Lielajā estrādē, svētku gājiena laikā, Vērmanes dārzā utt. Svētki pagāja mierīgi un bez nopietnām problēmām.