Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Maxima un LSK atsāk trūcīgo un maznodrošināto mājas mīluļu iepriecināšanu

13.aprīlī 2021 Humanitāte

13. aprīlī atsākas viena no iemīļotākajām akcijām – Mīluļu dienas. Tā ļauj ne vien iegādāties pūkaiņiem nepieciešamo īpaši izdevīgi, bet arī palīdzēt tiem mīluļiem, kuru saimniekiem tos ir grūti nodrošināt ar pašu nepieciešamāko. Par katru nopirkto akcijas zīmolu barības kilogramu biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” saņems 100 gramus barības, ko ziedot maznodrošinātajiem un trūcīgajiem mīluļu saimniekiem.

Rudens kampaņā mums izdevās nodrošināt patiesi iespaidīgus krājumus – 5 tonnas barības jeb 12 000 suņu un kaķu maltīšu maznodrošināto iedzīvotāju mājdzīvniekiem. Tas ir liels un sirsnīgs apliecinājums, ka pat sarežģītos laikos esam gatavi ieguldīt laiku, nodomu un naudu, lai parūpētos par mazāk aizsargātām sabiedrības grupām un pūkainajiem draugiem.

Mūsu ieguldījums ir ne vien akcijas produktu iegādāšanās, bet arī katrs darbiņš, ko veicam, lai mudinātu pircējus atbalstīt Mīluļu dienu akciju un palīdzēt pamielot maznodrošināto un trūcīgo saimnieku mīluļus, rūpes par pilniem, skaisti noformētiem plauktiem un nenogurstoša informēšana par šo sirsnīgo akciju. Lai arī šoreiz mums izdodas tikpat lieliski un vēl labāk!

Paldies, ka palīdzi iepriecināt!

 

 

Tev varētu arī interēsēt:

Ogres novadā turpina radīt skaisto

27.septembrī 2023 Projekti
Projekts tiek īstenots ar Ogres pašvaldības projektu konkursu “R.A.D.I.-Ogres novadam” finansējumu.

Pirmās Atbalsta kartes veiksmīgi izsniegtas Rīgā, Kuldīgā, Tukumā un citviet

20.septembrī 2023 Projekti
Karšu izsniegšana notiek Ukrainas krīzes un tās ietekmēto valstu ārkārtas programmas Latvijā ietvaros.

Rīgas komiteja organizē bērnu ekskursiju

19.septembrī 2023 Komitejas
Muzejā bērnus gaidīja gids, kurš iepzīstināja ar rakstnieka Ernesta Birznieka- Upīša dzimtajām mājām.

Valkas iedzīvotāji tiek aicināti uz pasākumu “Sadziedāsim kopā”

18.septembrī 2023 Komitejas
Pasākums norisināsies 28.septembrī sākot no plkst. 13.00 grupu dzīvokļos, Tālavas ielā 33, Valkā.