Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Maxima un LSK atsāk trūcīgo un maznodrošināto mājas mīluļu iepriecināšanu

13.aprīlī 2021 Humanitāte

13. aprīlī atsākas viena no iemīļotākajām akcijām – Mīluļu dienas. Tā ļauj ne vien iegādāties pūkaiņiem nepieciešamo īpaši izdevīgi, bet arī palīdzēt tiem mīluļiem, kuru saimniekiem tos ir grūti nodrošināt ar pašu nepieciešamāko. Par katru nopirkto akcijas zīmolu barības kilogramu biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” saņems 100 gramus barības, ko ziedot maznodrošinātajiem un trūcīgajiem mīluļu saimniekiem.

Rudens kampaņā mums izdevās nodrošināt patiesi iespaidīgus krājumus – 5 tonnas barības jeb 12 000 suņu un kaķu maltīšu maznodrošināto iedzīvotāju mājdzīvniekiem. Tas ir liels un sirsnīgs apliecinājums, ka pat sarežģītos laikos esam gatavi ieguldīt laiku, nodomu un naudu, lai parūpētos par mazāk aizsargātām sabiedrības grupām un pūkainajiem draugiem.

Mūsu ieguldījums ir ne vien akcijas produktu iegādāšanās, bet arī katrs darbiņš, ko veicam, lai mudinātu pircējus atbalstīt Mīluļu dienu akciju un palīdzēt pamielot maznodrošināto un trūcīgo saimnieku mīluļus, rūpes par pilniem, skaisti noformētiem plauktiem un nenogurstoša informēšana par šo sirsnīgo akciju. Lai arī šoreiz mums izdodas tikpat lieliski un vēl labāk!

Paldies, ka palīdzi iepriecināt!

 

 

Tev varētu arī interēsēt:

LSK sveic Pasaules ģimenes dienā!

15.maijā 2021 Meklēšanas dienests
Vai zināji, ka Meklēšanas dienests ir viena no senākajām Sarkanā Krusta kustības darbības jomām?

Ieskats LSK Jaunatnes svētku aktivitātes

13.maijā 2021 Jaunieši
Par godu starptautiskajai Sarkanā Krusta (SK) un Sarkanā Pusmēness (SP) dienai norisinājušās vairākas aktivitātes.

LSK aicina pieteikties Motivācijas programmas grupām Vidzemē

13.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK un SIF aicina diskriminācijas un sociālās atstumtības riskam pakļautās personas pieteikties dalībai Motivācijas programmā.

LSK uzsāk jauna projekta “Viena (pa)saule visiem” īstenošanu

12.maijā 2021 Projekti
Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” kopš 2021. gada 1. aprīļa īsteno projektu “Viena (pa)saule visiem”

LSK aicina darbā sertificētu klīnisko psihologu

11.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK darbā aicina klīnisko psihologu LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienības Sociālās rehabilitācijas pakalpojumā “Mežrozes”.

LSK Jaunieši sanāk kopā, lai atzīmētu Pasaules SKSP dienu

10.maijā 2021 Jaunieši
8. maijā, atzīmējot Pasaules Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness dienu, LSK Jaunatnes brīvprātīgie piedalījās sirsnīgā kopā sanākšanā tiešsaistē.