Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK piedalās tiešsaistes apmācībās – ārkārtējo situāciju izspēles vingrinājumā

04.novembrī 2020 Starptautiskā sadarbība

3. novembrī biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) pārstāvji piedalījās starptautiskās, Vācijas Sarkanā Krusta vadītās tiešsaistes apmācībās – ārkārtējo situāciju izspēles vingrinājumā. Apmācības rīkotas starptautiskā projekta “BALTPREP – sagatavotības un reaģēšanas spēju palielināšana ārkārtas situācijās Baltijas jūras reģionā” ietvaros. Tajās piedalījās 7 projekta dalībvalstu darbinieki, brīvprātīgie un valsts iestāžu pārstāvji, kuri ikdienā darbojas ārkārtējo situāciju programmās.

Tika izspēlēta ārkārtējā situācija – kuģa uzsēšanās uz sēkļa Baltijas jūrā Lietuvas teritorijā, un bija nepieciešams evakuēt uz kuģa esošos cilvēkus un apkalpi. Tika pārrunāts, kāda rīcība būtu Lietuvas SK un Lietuvas valdībai, sniedzot tūlītējo palīdzību, un kāda ir sistēma citu kaimiņvalstu starptautiskās palīdzības piesaistīšanai – gan no SK nacionālajām biedrībām, gan valsts iestādēm.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Maxima veikalos sākušās “Mīluļu dienas”

21.septembrī 2022 Sociālais atbalsts
No 20. septembra līdz 3. oktobrim ikviens ir aicināts iegādāties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Sarkanā Krusta Eiropas Savienības birojs publicējis rakstu par LSKJ projektu “Elpo, lai priecātos”

21.septembrī 2022 Jaunieši
Biroja mājaslapā tiek publicēta informācija var veiksmīgi īstenotiem un ietekmi atstājošiem SK nacionālo biedrību projektiem.

Vidzemes iekļaujošajā nedēļa: LSK Vidzemes komiteja aicina uz orientēšanās spēli Valkā

19.septembrī 2022 Komitejas
Notiks orientēšanās spēle, saldumu meistarklases un citas interesantas aktivitātes.

LSK Latgales komiteja dodas iepazīt pirmās palīdzības čempionātu Norvēģijā

19.septembrī 2022 Jaunieši
Notika arī tikšanās ar Norvēģijas SK Oslo komiteju.

Noslēdzies pētījums par Sociālo pakalpojumu pieejamību Vidzemes pašvaldībās

12.septembrī 2022 Komitejas
Pētījuma rezultāti ietver informāciju par iedzīvotāju sociālo portretu, sociālajiem pakalpojumu sniedzējiem un to sniegtajiem pakalpojumiem.