Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Februārī turpinās starptautiskā projekta “BALTPREP” īstenošana

26.februārī 2021 Pirmā palīdzība

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) arī februāra mēnesī aktīvi turpināja īstenot starptautisko projektu “BALTPREP – sagatavotības un reaģēšanas spēju palielināšana ārkārtas situācijās Baltijas jūras reģionā”. Tā mērķis ir uzlabot un optimizēt Sarkanā Krusta un civilās aizsardzības iestāžu kvalitāti un savstarpējo sadarbību reģionālās reaģēšanas spēju jomā smagu avāriju un nopietnu traucējumu gadījumā. 

Ņemot vērā vispārējo COVID-19 pandēmiju gan Latvijā, gan pasaulē, projekta aktivitātes tiek īstenotas, izmantojot tiešsaistes platformas. 

Februārī notikušas vairākas projekta sanāksmes, kurās diskutēts par projekta noslēguma periodu, dokumentu un atskaišu sagatavošanu, kā arī veikti projekta izvērtēšanas pasākumi “BALTPREP” projekta dalībvalstīs. Kā piemēram, LSK darbinieki, kuri 2020. gada oktobra beigās piedalījās Dānijas SK organizētajās starptautiskajās apmācībās par psihosociālā atbalsta sniegšanu ārkārtējās situācijās, 24. februārī piedalījās Dānijas SK organizētajā diskusijā par tiešsaistes apmācību rīkošanu saistībā ar psihosociālā atbalsta tēmu. Diskusijas laikā galvenokārt notika noritējušo apmācību izvērtēšana un īss tiešsaistes apmācībās izmantoto metožu un aktivitāšu apskats – rīki, ko izmantot nākotnē, lai pēc iespējas atraktīvāk uzturētu dalībnieku uzmanību, tādējādi motivējot iegūt jaunas zināšanas. Savukārt 25. februārī, saistībā ar dalību ārkārtējo situāciju izspēles vingrinājumā, ar savu vērtējumu par iegūto pieredzi dalījās LSK brīvprātīgā.

Tāpat tika strādāts pie projekta gala video izveides, kurā projekta līderi no katras valsts dalās ar iegūto pieredzi un zināšanām, kas iegūtas, pateicoties projekta īstenošanai. Plašākai apskatei tas būs skatāms LSK komunikācijas kanālos jau marta sākumā.

Vairāk par projektu ŠEIT! 

Tev varētu arī interēsēt:

Atbalsta karšu izsniegšana pagarināta līdz 31. oktobrim (LV, UKR)

03.oktobrī 2023 Projekti
LSK līdz 31. oktobrim turpinās izsniegt atbalsta kartes trūcīgām, maznodrošinātām un krīzes situācijā nonākušām ukraiņu ģimenēm Latvijā, kas karadarbības dēļ pametušas Ukrainu un kurās ir bērni vecumā no 7 līdz 18 gadiem, kas 2023/24 mācību gadā izglītību iegūst Latvijas izglītības iestādēs. Lai vienotos par saņemšanas datumu, sazinieties ar Latvijas Sarkanā Krusta reģionālajiem koordinatoriem jūsu reģionā: …

Jaunatnes Sarkanā Krusta izveides sākumi pasaulē un Latvijā

29.septembrī 2023 Jaunieši
Aicinām iepazīties ar pirmo no vēstures rakstiem, kas vēsta par jaunatnes kustības rašanos pasaulē un Latvijā.

Ogres novadā turpina radīt skaisto

27.septembrī 2023 Projekti
Projekts tiek īstenots ar Ogres pašvaldības projektu konkursu “R.A.D.I.-Ogres novadam” finansējumu.

Pirmās Atbalsta kartes veiksmīgi izsniegtas Rīgā, Kuldīgā, Tukumā un citviet

20.septembrī 2023 Projekti
Karšu izsniegšana notiek Ukrainas krīzes un tās ietekmēto valstu ārkārtas programmas Latvijā ietvaros.