Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Februārī turpinās starptautiskā projekta “BALTPREP” īstenošana

26.februārī 2021 Starptautiskā sadarbība

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) arī februāra mēnesī aktīvi turpināja īstenot starptautisko projektu “BALTPREP – sagatavotības un reaģēšanas spēju palielināšana ārkārtas situācijās Baltijas jūras reģionā”. Tā mērķis ir uzlabot un optimizēt Sarkanā Krusta un civilās aizsardzības iestāžu kvalitāti un savstarpējo sadarbību reģionālās reaģēšanas spēju jomā smagu avāriju un nopietnu traucējumu gadījumā. 

Ņemot vērā vispārējo COVID-19 pandēmiju gan Latvijā, gan pasaulē, projekta aktivitātes tiek īstenotas, izmantojot tiešsaistes platformas. 

Februārī notikušas vairākas projekta sanāksmes, kurās diskutēts par projekta noslēguma periodu, dokumentu un atskaišu sagatavošanu, kā arī veikti projekta izvērtēšanas pasākumi “BALTPREP” projekta dalībvalstīs. Kā piemēram, LSK darbinieki, kuri 2020. gada oktobra beigās piedalījās Dānijas SK organizētajās starptautiskajās apmācībās par psihosociālā atbalsta sniegšanu ārkārtējās situācijās, 24. februārī piedalījās Dānijas SK organizētajā diskusijā par tiešsaistes apmācību rīkošanu saistībā ar psihosociālā atbalsta tēmu. Diskusijas laikā galvenokārt notika noritējušo apmācību izvērtēšana un īss tiešsaistes apmācībās izmantoto metožu un aktivitāšu apskats – rīki, ko izmantot nākotnē, lai pēc iespējas atraktīvāk uzturētu dalībnieku uzmanību, tādējādi motivējot iegūt jaunas zināšanas. Savukārt 25. februārī, saistībā ar dalību ārkārtējo situāciju izspēles vingrinājumā, ar savu vērtējumu par iegūto pieredzi dalījās LSK brīvprātīgā.

Tāpat tika strādāts pie projekta gala video izveides, kurā projekta līderi no katras valsts dalās ar iegūto pieredzi un zināšanām, kas iegūtas, pateicoties projekta īstenošanai. Plašākai apskatei tas būs skatāms LSK komunikācijas kanālos jau marta sākumā.

Vairāk par projektu ŠEIT! 

Tev varētu arī interēsēt:

LSK sveic Pasaules ģimenes dienā!

15.maijā 2021 Meklēšanas dienests
Vai zināji, ka Meklēšanas dienests ir viena no senākajām Sarkanā Krusta kustības darbības jomām?

Ieskats LSK Jaunatnes svētku aktivitātes

13.maijā 2021 Jaunieši
Par godu starptautiskajai Sarkanā Krusta (SK) un Sarkanā Pusmēness (SP) dienai norisinājušās vairākas aktivitātes.

LSK aicina pieteikties Motivācijas programmas grupām Vidzemē

13.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK un SIF aicina diskriminācijas un sociālās atstumtības riskam pakļautās personas pieteikties dalībai Motivācijas programmā.

LSK uzsāk jauna projekta “Viena (pa)saule visiem” īstenošanu

12.maijā 2021 Projekti
Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” kopš 2021. gada 1. aprīļa īsteno projektu “Viena (pa)saule visiem”

LSK aicina darbā sertificētu klīnisko psihologu

11.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK darbā aicina klīnisko psihologu LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienības Sociālās rehabilitācijas pakalpojumā “Mežrozes”.

LSK Jaunieši sanāk kopā, lai atzīmētu Pasaules SKSP dienu

10.maijā 2021 Jaunieši
8. maijā, atzīmējot Pasaules Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness dienu, LSK Jaunatnes brīvprātīgie piedalījās sirsnīgā kopā sanākšanā tiešsaistē.