Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Februārī turpinās starptautiskā projekta “BALTPREP” īstenošana

26.februārī 2021 Starptautiskā sadarbība

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) arī februāra mēnesī aktīvi turpināja īstenot starptautisko projektu “BALTPREP – sagatavotības un reaģēšanas spēju palielināšana ārkārtas situācijās Baltijas jūras reģionā”. Tā mērķis ir uzlabot un optimizēt Sarkanā Krusta un civilās aizsardzības iestāžu kvalitāti un savstarpējo sadarbību reģionālās reaģēšanas spēju jomā smagu avāriju un nopietnu traucējumu gadījumā. 

Ņemot vērā vispārējo COVID-19 pandēmiju gan Latvijā, gan pasaulē, projekta aktivitātes tiek īstenotas, izmantojot tiešsaistes platformas. 

Februārī notikušas vairākas projekta sanāksmes, kurās diskutēts par projekta noslēguma periodu, dokumentu un atskaišu sagatavošanu, kā arī veikti projekta izvērtēšanas pasākumi “BALTPREP” projekta dalībvalstīs. Kā piemēram, LSK darbinieki, kuri 2020. gada oktobra beigās piedalījās Dānijas SK organizētajās starptautiskajās apmācībās par psihosociālā atbalsta sniegšanu ārkārtējās situācijās, 24. februārī piedalījās Dānijas SK organizētajā diskusijā par tiešsaistes apmācību rīkošanu saistībā ar psihosociālā atbalsta tēmu. Diskusijas laikā galvenokārt notika noritējušo apmācību izvērtēšana un īss tiešsaistes apmācībās izmantoto metožu un aktivitāšu apskats – rīki, ko izmantot nākotnē, lai pēc iespējas atraktīvāk uzturētu dalībnieku uzmanību, tādējādi motivējot iegūt jaunas zināšanas. Savukārt 25. februārī, saistībā ar dalību ārkārtējo situāciju izspēles vingrinājumā, ar savu vērtējumu par iegūto pieredzi dalījās LSK brīvprātīgā.

Tāpat tika strādāts pie projekta gala video izveides, kurā projekta līderi no katras valsts dalās ar iegūto pieredzi un zināšanām, kas iegūtas, pateicoties projekta īstenošanai. Plašākai apskatei tas būs skatāms LSK komunikācijas kanālos jau marta sākumā.

Vairāk par projektu ŠEIT! 

Tev varētu arī interēsēt:

Maxima veikalos sākušās “Mīluļu dienas”

21.septembrī 2022 Sociālais atbalsts
No 20. septembra līdz 3. oktobrim ikviens ir aicināts iegādāties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Sarkanā Krusta Eiropas Savienības birojs publicējis rakstu par LSKJ projektu “Elpo, lai priecātos”

21.septembrī 2022 Jaunieši
Biroja mājaslapā tiek publicēta informācija var veiksmīgi īstenotiem un ietekmi atstājošiem SK nacionālo biedrību projektiem.

Vidzemes iekļaujošajā nedēļa: LSK Vidzemes komiteja aicina uz orientēšanās spēli Valkā

19.septembrī 2022 Komitejas
Notiks orientēšanās spēle, saldumu meistarklases un citas interesantas aktivitātes.

LSK Latgales komiteja dodas iepazīt pirmās palīdzības čempionātu Norvēģijā

19.septembrī 2022 Jaunieši
Notika arī tikšanās ar Norvēģijas SK Oslo komiteju.

Noslēdzies pētījums par Sociālo pakalpojumu pieejamību Vidzemes pašvaldībās

12.septembrī 2022 Komitejas
Pētījuma rezultāti ietver informāciju par iedzīvotāju sociālo portretu, sociālajiem pakalpojumu sniedzējiem un to sniegtajiem pakalpojumiem.