Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (turpmāk – LSK) īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) apstiprināto Eiropas Savienības rīcības programmas Mūžizglītības jomā 2007.-2013.gadam Leonardo da Vinci apakšprogrammas Mobilitātes (Cilvēki darba tirgū) projektu Nr.2013-1-LV1-LEO02-05174 „Latvijas Sarkanā Krusta komiteju vadītāju labās prakses, kompetences un prasmju pilnveidošana”.

Projekta īstenošanas periods: 10.2013. – 11.2014.

Projekta mērķis: paaugstināt dalībnieku profesionālo un personisko attīstību, praktisko apmācību, uzlabot dalībnieku starpkultūru un valodu kompetences, kā arī papildināt zināšanas par narkotisko vielu saistītām problēmām. Ar kvalificēto un kompetento prakses dalībnieku palīdzību, attīstīt attiecīgās darbības jomas, vēl papildus pilnveidot Latvijas Sarkanā Krusta dalībnieku profesionālās kompetences un personisko izaugsmi gūstot pieredzi starptautiskā praksē, lai pilnveidotu un uzlabotu LSK darbu, tās pakalpojumus ar jaunu darba metožu palīdzību. Tādējādi uzlabojot LSK spējas un resursus organizācijas mērķu efektīvai īstenošanai.

Mobilitātes/ prakses ilgums: 2 nedēļas pa vienam dalībniekam uz katru no sekojošām valstīm: Norvēģija, Itālija, Zviedrija, Austrija.

Projekta uzņemošie partneri: Norvēģijas Sarkanais Krusts, Fonds Villa Maraini O.N.L.U.S., Zviedrijas Sarkanais Krusts, Austrijas Sarkanais Krusts.

Projekta finansējums: EUR 10 106,00.

Projekta dalībnieki ir četri dažādu LSK komiteju pārstāvji:

  • Karina Simanoviča no LSK Valkas komitejas
  • Ieva Krūmiņa no LSK Kurzemes komitejas;
  • Marina Orlova no LSK Cēsu komitejas;
  • Agnese Trofimova no LSK Sekretariāta Rīgā.

Apmaiņas braucienu uz Itāliju laika periodā 21.10.2013 – 03.11.2013. īstenoja Karina Simanoviča:

Apmaiņas braucienu uz Zviedriju laika periodā 05.05.2014. – 18.05.2014. īstenoja Ieva Krūmiņa:

Apmaiņas braucienu uz Norvēģiju laika periodā 27.09.2014. – 11.10.2014. īstenoja Marina Orlova:

Apmaiņas braucienu uz Austriju laika periodā 03.11.2014. – 16.11.2014. īstenoja Agnese Trofimova:

Projekts tiek īstenots ar Eiropas Kopienas piešķirto finansējumu prakses īstenošanai Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas Leonardo da Vinci apakšprogrammas ietvaros. Papildus informāciju par Leonardo da Vinci programmu skatīt šeit: http://www.viaa.gov.lv/lat/muzizglitibas_programma/leonardo_da_vinci/mobilitate/

Par publikācijas saturu ir atbildīgs tikai un vienīgi autors, un tā neatspoguļo Eiropas Komisijas vai Valsts izglītības attīstības aģentūras viedokli, un tās nav nekādā veidā atbildīgas par publicēto saturu.