Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Projekts noslēdzies 2016. gada 31. oktobrī. 


Projekts “Latvijas Sarkanā Krusta kapacitātes stiprināšana veselības jomā” nr. 2016.LV/NVOF/DAP/MAC/047/24 (turpmāk – Projekts) tiek realizēts ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu, Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” ietvaros.

Projekta īstenošanas periods: 01.06.2016. – 31.10.2016.

Projekta finansējums: 5403,64 EUR (pieci tūkstoši četri simti trīs euro, 64 centi).

Projekta mērķis ir stiprināt un pilnveidot LSK veselības veicināšanas programmas darbību un uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti un pieejamību.

Projekta ietvaros LSK darbiniekiem, brīvprātīgajiem, biedriem, kā arī komiteju darbības teritoriju iedzīvotājiem visā Latvijā tiks organizētas šādas aktivitātes:

  • “Apmācības LSK darbiniekiem “Projektu vadība un prezentēšana”;
  • “Apmācības LSK komiteju Veselības istabu darbiniekiem” par veselības tēmām (uzturs, fiziskās aktivitātes, mātes un bērna veselība, u.t.t.).
  • Trīs dienu ilgas “Apmācības LSKJ jauniešiem “Esi zinošs, esi vesels”, kuru laikā dalībnieki iepazīsies ar SK kustību, LSK vēsturi un veselīgu dzīves stilu mūsdienu pasaulē;
  • Svarīgākā projekta aktivitāte ir LSK veselības programmas attīstības stratēģijas 2017-2020 izstrāde.

Projekta rezultātā būs celta LSK kapacitāte veselības jomā, darbinieki, brīvprātīgie un biedri būs papildinājuši zināšanas par finansējuma piesaistes iespējām, veselības jomas aktualitātēm. Šī procesa rezultātā sabiedrībai Latvijā būs lielāka iespēja saņemt informāciju par veselības pakalpojumiem un iespējām tos izmantot.

Kontaktinformācija Kontaktpersona 
Šarlotes iela 1D, Rīga, LV-1010
Tālrunis: +371 67686307
E-pasts: laila.stale@redcross.lv
Veselības veicināšanas programmas vadītāja: Laila Štāle

______________________________________________________________________

Atklāta nometne “Esi zinošs, esi vesels”

08.08.2016. tika atklāta LSK jauniešu nometne – ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu rìkotas 3 dienu apmācības “Esi zinošs, esi vesels!” Jaunieši diskutē par mūsdienās aktuāliem procesiem, brīvprātīgā darba nozīmi un iespējām, kā arī iemācās veselīga dzīvesveida pamatprincipus!