Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Krīzes centra “Burtnieks” pārstāves dalība seminārā par bērniem ar funkcionāliem traucējumiem

09.oktobrī 2019 Uncategorized
2019. gada 23. – 24. septembrī Rīgā notika starptautisks seminārs par bērniem ar funkcionāliem traucējumiem. Seminārs tika rīkots ES finanšu instrumenta “Bērnu Garantijas fonds” ietvaros. Tas plānots kā palīgs Eiropas Savienības dalībvalstīm cīnīties ar bērnu nabadzību un sociālo nevienlīdzību. Programmā īpaša uzmanība tika vērsta uz bērniem 4 mērķa grupām: bērni, kas dzīvo institūcijās, bērni, kas nonākuši riska situācijās, bērni ar funkcionāliem traucējumiem un bērni ar bēgļa vai alternatīvo statusu.
Seminārā piedalījās pārstāvji no valsts institūcijām un nevalstiskajām organizācijām, tai skaitā LSK Krīzes centra “Burtnieks” pārstāve. Seminārā piedalīties tika aicināti cilvēki, kuru darbs ikdienā saistīts ar darbu ar bērniem no vienas vai vairākām augstāk minētajām bērnu mērķa grupām.
Ar uzrunām klausītājiem uzstājās pārstāvji no biedrības “Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi”, Latvijas Bērnu labklājības tīkla, Latvijas Spina Bifida un Hidrocefālijas biedrības un Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības pārstāvji.
Dalībnieku vidū bija pārstāvji no Eiropas institucijām, kā arī nevalstiskajām organizācijām no dažādām Eiropas dalībvalstīm, kas aizstāv bērnu ar funkcionāliem traucējumiem intereses un runāja par šī brīža grūtībām un barjerām, kas liedz bērniem ar funkcionāliem traucējumiem attīstīt savas spējas un pilnvērtīgi iekļauties sabiedrībā.
Par “Bērnu Garantijas fonda” izveidi vēl diskutē un lemj Eiropas Padomē un Eiropas Komisijā, bet tiek prognozēts, ka fondam nākamajā Eiropas Savienības budžetā tiks piešķirti 5,9 miljardi EUR.
Vairāk par fonda izveidi aicinām lasīt ŠEIT!

Tev varētu arī interēsēt:

LSK atsāk pirmās palīdzības apmācības: aicinām pieteikties

14.jūlijā 2020 Pirmā palīdzība
Sākot ar 2020. gada 25. maiju LSK atsāk pirmās palīdzības nodarbības. Grafiks atjaunots 14.07.2020.

LSKJ jaunieši viesojas CHAULA TV un stāsta par “Zaļo jūliju”

10.jūlijā 2020 Jaunieši
10. jūlijā LSKJ jaunieši viesojās ChaulaTV un pastāstīja par "Zaļo jūliju" un citām LSKJ aktivitātēm.

LSKJ jaunieši Ādažu novadā bērniem māca pirmo palīdzību

10.jūlijā 2020 Jaunieši
30. jūnijā LSKJ pārstāvji viesojās bērnu nometnē “Iespēju misija” Ādažu novadā, mācot pirmo palīdzību.

LSK aicina uz koptreniņu un informatīvo pasākumu

10.jūlijā 2020 Projekti
LSK aicina Rīgas iedzīvotājus (13 - 30 gadi) piedalīties koptreniņā / informatīvā pasākumā!

LSKJ aicina piedalīties apzinātības pārgājienā

10.jūlijā 2020 Jaunieši
17. jūlijā LSKJ Rīgas nodaļas jaunieši aicina piedalīties apzinātības pārgājienā pa Saulkrastu saulrieta taku.

LSKJ Daugavpils jaunieši piedalās pasākumā Baltkrievu kultūras centrā

09.jūlijā 2020 Komitejas
17. jūnijā Baltkrievu kultūras centrā Daugavpilī LSK Daugavpils komitejas jaunieši piedalījās pasākumā "Atvērto durvju dienu".