Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

#ZiedoMeitenēm: “Arī tētim jāprot izstāstīt meitai, kas ir mēnešreizes”

03.oktobrī 2021 Kampaņas

“Mums jābeidz šo uzdevumu – meitu informēšanu par higiēnu un mēnešreizēm –vienmēr deleģēt mammām,” labdarības kampaņas Always #ZiedoMeitenēm ietvaros rīkotajā diskusijā pauda klīniskā psiholoģe, attiecību eksperte Kristīne Balode. Viņa uzsvēra, ka tētis ir tieši tāda pati aprūpes persona kā mamma un arī viņam ir jāpārzina abu dzimumu fizioloģija.

Labdarības kampaņā #ZiedoMeitenēm iesaistījusies arī Mammamuntetiem.lv, daloties vērtīgos rakstos par mēnešreižu tēmu, kura apskatīta no dažādiem skatupunktiem. Aicinām iepazīties ar Sigitas Āboltiņas rakstu Psiholoģe Kristīne Balode: “Arī tētim jāprot izstāstīt meitai, kas ir mēnešreizes”! Raksts tapis, atsaucoties uz 24. septembrī notikušo ekspertu tiešsaistes diskusiju “Higiēnas produktu trūkums meitenēm mēnešreižu laikā – fakti, realitāte un risinājumi Latvijā”. 


Jau ziņojām, ka jau otro reizi Always kopā ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) īsteno labdarības kampaņu #ZiedoMeitenēm, kuras mērķis ir atbalstīt meitenes visā Latvijā, kurām finansiālu iemeslu dēļ nav pieejamas higiēnas preces: jebkurā tirdzniecības vietā iegādājoties vienu Always higiēnas pakešu iepakojumu tiek ziedota viena pakete. 

 

Tev varētu arī interēsēt:

Maxima veikalos sākušās “Mīluļu dienas”

21.septembrī 2022 Sociālais atbalsts
No 20. septembra līdz 3. oktobrim ikviens ir aicināts iegādāties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Sarkanā Krusta Eiropas Savienības birojs publicējis rakstu par LSKJ projektu “Elpo, lai priecātos”

21.septembrī 2022 Jaunieši
Biroja mājaslapā tiek publicēta informācija var veiksmīgi īstenotiem un ietekmi atstājošiem SK nacionālo biedrību projektiem.

Vidzemes iekļaujošajā nedēļa: LSK Vidzemes komiteja aicina uz orientēšanās spēli Valkā

19.septembrī 2022 Komitejas
Notiks orientēšanās spēle, saldumu meistarklases un citas interesantas aktivitātes.

LSK Latgales komiteja dodas iepazīt pirmās palīdzības čempionātu Norvēģijā

19.septembrī 2022 Jaunieši
Notika arī tikšanās ar Norvēģijas SK Oslo komiteju.

Noslēdzies pētījums par Sociālo pakalpojumu pieejamību Vidzemes pašvaldībās

12.septembrī 2022 Komitejas
Pētījuma rezultāti ietver informāciju par iedzīvotāju sociālo portretu, sociālajiem pakalpojumu sniedzējiem un to sniegtajiem pakalpojumiem.