Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Vidzemes komitejas brīvprātīgie viesojas Valkā

23.septembrī 2021 Komitejas

17. septembrī Valkā viesojās 11 biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts”  (LSK) Vidzemes komitejas brīvprātīgie. Vizīte organizēta Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “NVO fonds” projekta ”Brīvprātīgā darba veicināšana senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanai” ietvaros. Projektu no 2021. gada 1. janvāra līdz 20. novembrim īsteno LSK. 

LSK Valkas komitejas izpilddirektore Gaļina Sokolova viesiem pastāstīja un parādīja gadu gaitā notikušās daudzveidīgās brīvprātīgo veiktās aktivitātes Valkas pilsētā. Sākot ar radošajām darbnīcām – brošu izgatavošanu, auduma maisiņu dekorēšanu, vingrošanu, kopīgu muzeju apmeklēšanu, došanos izglītojošās ekskursijās, beidzot ar krāšņa ziedu paklāja veidošanu Valkas parkā. Visas aktivitātes vieno kopējs mērķis – lietderīga un interesanta brīvā laika pavadīšana kopā.

LSK Vidzemes komitejas priekšsēdētāja Ilze Karsa pastāstīja par brīvprātīgo veiktajām aktivitātēm Valmierā un Limbažos. Arī šeit brīvprātīgajiem pamatā aktuāli ir rokdarbi un radošās darbnīcas, kā arī ziedotā apģērba pieņemšana, šķirošana un izdale.

Ilggadējā LSK Vidzemes komitejas Lādezera nodaļas vadītāja Marija Vītola, pastāstīja par skolēnu apmācību pirmajā palīdzībā Limbažu novadā un citām radošām aktivitātēm.

Vizītes ietvaros brīvprātīgie viesojās arī LSK Valkas komitejas Dienas centrā, kur centra apmeklētāji ar prieku izrādīja savus veidotos darbiņus.

Ļoti pateicamies Vidzemes komitejas brīvprātīgajiem par skaistajām, siltajām vilnas zeķēm un košajām brošām!

Tev varētu arī interēsēt:

Jaunatnes Sarkanā Krusta izveides sākumi pasaulē un Latvijā

29.septembrī 2023 Jaunieši
Aicinām iepazīties ar pirmo no vēstures rakstiem, kas vēsta par jaunatnes kustības rašanos pasaulē un Latvijā.

Ogres novadā turpina radīt skaisto

27.septembrī 2023 Projekti
Projekts tiek īstenots ar Ogres pašvaldības projektu konkursu “R.A.D.I.-Ogres novadam” finansējumu.

Pirmās Atbalsta kartes veiksmīgi izsniegtas Rīgā, Kuldīgā, Tukumā un citviet

20.septembrī 2023 Projekti
Karšu izsniegšana notiek Ukrainas krīzes un tās ietekmēto valstu ārkārtas programmas Latvijā ietvaros.

Rīgas komiteja organizē bērnu ekskursiju

19.septembrī 2023 Komitejas
Muzejā bērnus gaidīja gids, kurš iepzīstināja ar rakstnieka Ernesta Birznieka- Upīša dzimtajām mājām.