Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Vidzemes komitejas brīvprātīgie viesojas Valkā

23.septembrī 2021 Komitejas

17. septembrī Valkā viesojās 11 biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts”  (LSK) Vidzemes komitejas brīvprātīgie. Vizīte organizēta Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “NVO fonds” projekta ”Brīvprātīgā darba veicināšana senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanai” ietvaros. Projektu no 2021. gada 1. janvāra līdz 20. novembrim īsteno LSK. 

LSK Valkas komitejas izpilddirektore Gaļina Sokolova viesiem pastāstīja un parādīja gadu gaitā notikušās daudzveidīgās brīvprātīgo veiktās aktivitātes Valkas pilsētā. Sākot ar radošajām darbnīcām – brošu izgatavošanu, auduma maisiņu dekorēšanu, vingrošanu, kopīgu muzeju apmeklēšanu, došanos izglītojošās ekskursijās, beidzot ar krāšņa ziedu paklāja veidošanu Valkas parkā. Visas aktivitātes vieno kopējs mērķis – lietderīga un interesanta brīvā laika pavadīšana kopā.

LSK Vidzemes komitejas priekšsēdētāja Ilze Karsa pastāstīja par brīvprātīgo veiktajām aktivitātēm Valmierā un Limbažos. Arī šeit brīvprātīgajiem pamatā aktuāli ir rokdarbi un radošās darbnīcas, kā arī ziedotā apģērba pieņemšana, šķirošana un izdale.

Ilggadējā LSK Vidzemes komitejas Lādezera nodaļas vadītāja Marija Vītola, pastāstīja par skolēnu apmācību pirmajā palīdzībā Limbažu novadā un citām radošām aktivitātēm.

Vizītes ietvaros brīvprātīgie viesojās arī LSK Valkas komitejas Dienas centrā, kur centra apmeklētāji ar prieku izrādīja savus veidotos darbiņus.

Ļoti pateicamies Vidzemes komitejas brīvprātīgajiem par skaistajām, siltajām vilnas zeķēm un košajām brošām!

Tev varētu arī interēsēt:

Maxima veikalos sākušās “Mīluļu dienas”

21.septembrī 2022 Sociālais atbalsts
No 20. septembra līdz 3. oktobrim ikviens ir aicināts iegādāties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Sarkanā Krusta Eiropas Savienības birojs publicējis rakstu par LSKJ projektu “Elpo, lai priecātos”

21.septembrī 2022 Jaunieši
Biroja mājaslapā tiek publicēta informācija var veiksmīgi īstenotiem un ietekmi atstājošiem SK nacionālo biedrību projektiem.

Vidzemes iekļaujošajā nedēļa: LSK Vidzemes komiteja aicina uz orientēšanās spēli Valkā

19.septembrī 2022 Komitejas
Notiks orientēšanās spēle, saldumu meistarklases un citas interesantas aktivitātes.

LSK Latgales komiteja dodas iepazīt pirmās palīdzības čempionātu Norvēģijā

19.septembrī 2022 Jaunieši
Notika arī tikšanās ar Norvēģijas SK Oslo komiteju.

Noslēdzies pētījums par Sociālo pakalpojumu pieejamību Vidzemes pašvaldībās

12.septembrī 2022 Komitejas
Pētījuma rezultāti ietver informāciju par iedzīvotāju sociālo portretu, sociālajiem pakalpojumu sniedzējiem un to sniegtajiem pakalpojumiem.