Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Veiksmīgi noslēdzies jauniešu projekts “Komandas spēks”

14.jūlijā 2021 Jaunieši

28. un 29. jūnijā biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” brīvprātīgie jaunieši no Rīgas piedalījās komandas saliedēšanas aktivitātēs augsto virvju parkā “Rites” un piedalījās komunikācijas āra treniņā.

Jaunieši sekmēja komunikācijas prasmes, spēju sadarboties komandā, risinot problēmsituācijas, kā arī tika stiprināta piederības sajūta organizācijai.

Jauniešu atziņas:

“Ir situācijas un problēmas, kuras vienam gluži vienkārši nemaz nav iespējams izpildīt, un tas nav slikti. Vienkārši ir vajadzīga laba komanda. Un tas nenozīmē, ka citiem tas ir apgrūtinājums.”

“Runājot un izsakot savas domas, komandas darbs izdosies labāk .”

“Lai tiktu “augšā”, ir jāpalīdz viens otram.”

Kopā projekta laikā 96 brīvprātīgie vecumā no 15 līdz 30 gadiem uzlabojuši prasmes un papildinājuši zināšanas kādā no 5 jomām:

  • komunikācija, sadarbība, komandas darbs;
  • reklāma, dalībnieku piesaiste;
  • stratēģijas veidošanas, mērķu izvirzīšana, plānota darba organizēšana;
  • pirmā palīdzība;
  • HIV/ AIDS.

Projekta mērķis: stiprināt LSK Rīgas komitejas jaunatnes nodaļas kapacitāti, palielinot tās lomu darbā ar jaunatni Rīgas pilsētā un veicinot ilgtspējīgu attīstību. Vairāk par projektu ŠEIT.

Projektu finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Tev varētu arī interēsēt:

LSK un Jūrmalas pilsētas dome aicina Jūrmalā deklarētos iedzīvotājus ar invaliditāti pieteikties BEZMAKSAS jogas nodarbībās

28.jūlijā 2021 Komitejas
LSK un Jūrmalas pilsētas dome aicina Jūrmalā deklarētos iedzīvotājus ar invaliditāti pieteikties BEZMAKSAS jogas nodarbībām.

LSK Latgales komiteja organizējusi komandas saliedēšanas pasākumu

28.jūlijā 2021 Komitejas
No 23. līdz 25. jūlijam trīs dienas Adamovas muižā, Rēzeknes novadā notika LSK Latgales komitejas saliedēšanas pasākums.

Aicinām piedalīties cenu aptaujā par pētījuma veikšanu

27.jūlijā 2021 Projekti
Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstītā projekta "LSK Latgales komitejas kapacitātes celšana" ietvaros LSK  izsludina cenu aptauju pētījuma izstrādei.

Noslēgušās HIV tālākizglītotāju apmācības projektā “Humāns. Iedvesmojošs. Vesels.”

27.jūlijā 2021 Komitejas
No 16. -18. jūlijam Adamovas muižā LSK brīvprātīgie tālākizglītotāji piedalījās apmācībās par HIV un AIDS.

LSK aicina piedalīties seminārā par bēgļu integrāciju

26.jūlijā 2021 Projekti
LSK aicina ikvienu uz tiešsaistes sarunu vakaru "Kā es varu palīdzēt?", kur diskutēs par bēgļu integrāciju.

Hepatīta testēšanas nedēļa: pārbaudi savu veselību arī tu

28. jūlijā tiek atzīmēta Pasaules hepatīta diena. Tās laikā sabiedrība tiek informēta par vīrushepatītiem, pastiprināti tiek pievērsta uzmanība vīrushepatītu profilaksei, kā arī kontroles pasākumiem un veselības pārbaužu veikšanai. No 26. līdz 30. jūlijam iedzīvotāji tiek aicināti bez maksas pārbaudīt savu veselību. Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Veselības istabās, HIV profilakses punktos Rīgā un Daugavpilī visiem interesentiem būs …