Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Ukrainas civiliedzīvotāji kopā ar LSK brīvprātīgajiem radoši sveic Latviju

16.novembrī 2022 Komitejas

2. novembrī Limbažu novada Korģenē notika biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Vidzemes komitejas brīvprātīgo rīkotais pasākums “Apsveiksim Latviju dzimšanas dienā”, kurā piedalījās 16 Ukrainas civiliedzīvotāji.

Dalībniekiem bija iespēja radošā un draudzīgā atmosfērā veidot apsveikuma kartiņas, vienlaikus vairāk uzzinot par Latviju, tās kultūru un tradīcijām. Tāpat ukraiņi dalījās savos pieredzes stāstos, tai skaitā, iepazīstinot, kā svētkus atzīmē Ukrainā.

2022. oktobrī LSK ar Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) finansiālu atbalstu īsteno projektu “Atbalsts Ukrainas civiliedzīvotājiem”, kura mērķis ir turpināt sniegt mērķtiecīgu un vajadzībām atbilstošu atbalstu.

LSK, saskaņā ar projekta mērķi, atbalstu plāno sniegt vismaz 1000 Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuri atrodas Latvijas – Krievijas robežas tuvumā: tur visbiežāk uzturas Ukrainas civiliedzīvotāji. Bēgot no karadarbības, viņi ir guvuši smagas fiziskas un emocionālas traumas, tāpēc sniegtajam atbalstam ir jābūt daudzpusīgam un kvalitatīvam.

Projektā iesaistījusies arī LSK Vidzemes komiteja, kas, sadarbībā ar valsts institūcijām un citām nevalstiskajām organizācijām, savā teritorijā turpina sniegt sistemātisku un uz vajadzībām balstītu atbalstu, tiem ukraiņu bēgļiem, kam tas nepieciešams:

  • humānā palīdzība,
  • brīvprātīgā darba organizēšana,
  • integrācijas aktivitāšu īstenošana.

LSK izsaka pateicību Vidzemes komitejas brīvprātīgajām un Janai Beķerei, Limbažu novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītājas vietniecei bēgļu krīzes atbalsta pasākumu koordinatorei!

Kopā varam palīdzēt!

 

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.