Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Ukrainas civiliedzīvotāji kopā ar LSK brīvprātīgajiem radoši sveic Latviju

16.novembrī 2022 Komitejas

2. novembrī Limbažu novada Korģenē notika biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Vidzemes komitejas brīvprātīgo rīkotais pasākums “Apsveiksim Latviju dzimšanas dienā”, kurā piedalījās 16 Ukrainas civiliedzīvotāji.

Dalībniekiem bija iespēja radošā un draudzīgā atmosfērā veidot apsveikuma kartiņas, vienlaikus vairāk uzzinot par Latviju, tās kultūru un tradīcijām. Tāpat ukraiņi dalījās savos pieredzes stāstos, tai skaitā, iepazīstinot, kā svētkus atzīmē Ukrainā.

2022. oktobrī LSK ar Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) finansiālu atbalstu īsteno projektu “Atbalsts Ukrainas civiliedzīvotājiem”, kura mērķis ir turpināt sniegt mērķtiecīgu un vajadzībām atbilstošu atbalstu.

LSK, saskaņā ar projekta mērķi, atbalstu plāno sniegt vismaz 1000 Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuri atrodas Latvijas – Krievijas robežas tuvumā: tur visbiežāk uzturas Ukrainas civiliedzīvotāji. Bēgot no karadarbības, viņi ir guvuši smagas fiziskas un emocionālas traumas, tāpēc sniegtajam atbalstam ir jābūt daudzpusīgam un kvalitatīvam.

Projektā iesaistījusies arī LSK Vidzemes komiteja, kas, sadarbībā ar valsts institūcijām un citām nevalstiskajām organizācijām, savā teritorijā turpina sniegt sistemātisku un uz vajadzībām balstītu atbalstu, tiem ukraiņu bēgļiem, kam tas nepieciešams:

  • humānā palīdzība,
  • brīvprātīgā darba organizēšana,
  • integrācijas aktivitāšu īstenošana.

LSK izsaka pateicību Vidzemes komitejas brīvprātīgajām un Janai Beķerei, Limbažu novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītājas vietniecei bēgļu krīzes atbalsta pasākumu koordinatorei!

Kopā varam palīdzēt!

 

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinām svētkos iepriecināt līdzcilvēkus – kopā ar LSK jauniešiem iespēja apciemot sociālo centru klientus

29.novembrī 2022 Uncategorized
Kā katru gadu, tuvojoties Ziemassvētku laikam, aicinām visus darīt labu! LSK Jaunatnes brīvprātīgie svētku laikā dosies uz LSK dienas aprūpes centru “Stropiņš” un krīzes centru “Burtnieks”, lai iepriecinātu tur esošos klientus.  Kad? 16. decembrī dienas centrā “Stropiņš” 17.decembrī krīzes centrā “Burtnieks”  Dienas centrs “Stropiņš” uzņem bērnus vecumā no 7 līdz 18 gadiem un piedāvā tiem …

LSK Vidzemes komiteja aicina darbā sociālo rehabilitētāju Dienas aprūpes centrā “Valka”

28.novembrī 2022 Uncategorized
Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Vidzemes komiteja aicina darbā sociālo rehabilitētāju uz pilnu darba laiku Dienas aprūpes centrā “Valka”. Galvenie amata pienākumi: klientu sociālās rehabilitācijas plānu sastādīšana, atbilstoši identificētajām problēmām; klienta sociālo prasmju uzlabošana un jaunu prasmju attīstības veicināšana; izglītojošu, kultūras un sporta pasākumu organizēšana, veicinot klienta līdzdalību tajos; klientu sociālās aktivitātes sekmēšana, palīdzot saglabāt aktīvu …

Iedzīvotāji aicināti sarūpēt dāvanas patvēruma meklētāju bērniem

24.novembrī 2022 Uncategorized
Lai piedalītos labdarības akcijā, aicinām zvanīt pa tālruni 29249232.

Ukraiņu bērniem iespēja mācīties latviešu valodu Rīgā (українською мовою)

23.novembrī 2022 Sociālais atbalsts
Денний центр "Стропіньш" "Латвійський Червоний Хрест"  пропонує підтримку українським дітям та молоді у процесі навчання та покращення навичок латиської мови очно, в Іманті, Рига.

LSK atzīmē 104. dibināšanas gadadienu

20.novembrī 2022 Sveicam
Paldies visiem LSK biedriem, brīvprātīgajiem un darbiniekiem par Sarkanā Krusta stiprināšanu Latvijā!

Daudz laimes, Latvija!

18.novembrī 2022 Sveicam
Sveicam Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā! Saules mūžu Latvijai!