Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

SK ES biroja pārskats 2020: iekļautas arī LSK aktivitātes

08.aprīlī 2021 Starptautiskā sadarbība

Aprīlī Sarkanā Krusta (SK) Eiropas Savienības (ES) birojs izdevis 2020. gada pārskatu. Tajā lasāms par Eiropas Savienībā esošo SK nacionālo biedrību aktivitātēm COVID-19 pandēmijas izraisītās krīzes kontekstā. Pārskatā atzīts, ka 2020. gadā nacionālo biedrību darbību jo īpaši ietekmēja humanitārās krīzes izraisīto seku mazināšana un palīdzības sniegšana tiem cilvēkiem, kurus vissmagāk skārusi globālā krīze. 

Arī biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) aktivitāte krīzes apstākļos nemazinājās: tika turpināts darbs palīdzības nodrošināšanā, un daļa no paveiktā atspoguļota pārskatā. 

  1. Starptautiskajā migrantu dienā LSK, Bulgārijas Sarkanais Krusts un Slovēnijas Sarkanais Krusts publicēja kopēju SK ES biroja un ES nacionālo biedrību paziņojumu, aicinot lēmumu pieņēmējus nodrošināt, ka migrāciju Eiropā pārvalda humānā veidā (3.lpp.);
  2. LSK piedāvāja savu palīdzību visnaizsargātākajām cilvēku grupām, kad daudziem pandēmijas laikā nācās atrasties karantīnā vai obligātajā pašizolācijā – LSK brīvprātīgie sniedza palīdzību pārtikas produktu sagādē un piegādāšanā tiem, kam tas bija nepieciešams (5.lpp.)

Pārskats angļu valodā pieejams ŠEIT!

Tev varētu arī interēsēt:

Maxima veikalos sākušās “Mīluļu dienas”

21.septembrī 2022 Sociālais atbalsts
No 20. septembra līdz 3. oktobrim ikviens ir aicināts iegādāties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Sarkanā Krusta Eiropas Savienības birojs publicējis rakstu par LSKJ projektu “Elpo, lai priecātos”

21.septembrī 2022 Jaunieši
Biroja mājaslapā tiek publicēta informācija var veiksmīgi īstenotiem un ietekmi atstājošiem SK nacionālo biedrību projektiem.

Vidzemes iekļaujošajā nedēļa: LSK Vidzemes komiteja aicina uz orientēšanās spēli Valkā

19.septembrī 2022 Komitejas
Notiks orientēšanās spēle, saldumu meistarklases un citas interesantas aktivitātes.

LSK Latgales komiteja dodas iepazīt pirmās palīdzības čempionātu Norvēģijā

19.septembrī 2022 Jaunieši
Notika arī tikšanās ar Norvēģijas SK Oslo komiteju.

Noslēdzies pētījums par Sociālo pakalpojumu pieejamību Vidzemes pašvaldībās

12.septembrī 2022 Komitejas
Pētījuma rezultāti ietver informāciju par iedzīvotāju sociālo portretu, sociālajiem pakalpojumu sniedzējiem un to sniegtajiem pakalpojumiem.