Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

SK ES biroja pārskats 2020: iekļautas arī LSK aktivitātes

08.aprīlī 2021 Starptautiskā sadarbība

Aprīlī Sarkanā Krusta (SK) Eiropas Savienības (ES) birojs izdevis 2020. gada pārskatu. Tajā lasāms par Eiropas Savienībā esošo SK nacionālo biedrību aktivitātēm COVID-19 pandēmijas izraisītās krīzes kontekstā. Pārskatā atzīts, ka 2020. gadā nacionālo biedrību darbību jo īpaši ietekmēja humanitārās krīzes izraisīto seku mazināšana un palīdzības sniegšana tiem cilvēkiem, kurus vissmagāk skārusi globālā krīze. 

Arī biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) aktivitāte krīzes apstākļos nemazinājās: tika turpināts darbs palīdzības nodrošināšanā, un daļa no paveiktā atspoguļota pārskatā. 

  1. Starptautiskajā migrantu dienā LSK, Bulgārijas Sarkanais Krusts un Slovēnijas Sarkanais Krusts publicēja kopēju SK ES biroja un ES nacionālo biedrību paziņojumu, aicinot lēmumu pieņēmējus nodrošināt, ka migrāciju Eiropā pārvalda humānā veidā (3.lpp.);
  2. LSK piedāvāja savu palīdzību visnaizsargātākajām cilvēku grupām, kad daudziem pandēmijas laikā nācās atrasties karantīnā vai obligātajā pašizolācijā – LSK brīvprātīgie sniedza palīdzību pārtikas produktu sagādē un piegādāšanā tiem, kam tas bija nepieciešams (5.lpp.)

Pārskats angļu valodā pieejams ŠEIT!

Tev varētu arī interēsēt:

Jaunatnes Sarkanā Krusta izveides sākumi pasaulē un Latvijā

29.septembrī 2023 Jaunieši
Aicinām iepazīties ar pirmo no vēstures rakstiem, kas vēsta par jaunatnes kustības rašanos pasaulē un Latvijā.

Ogres novadā turpina radīt skaisto

27.septembrī 2023 Projekti
Projekts tiek īstenots ar Ogres pašvaldības projektu konkursu “R.A.D.I.-Ogres novadam” finansējumu.

Pirmās Atbalsta kartes veiksmīgi izsniegtas Rīgā, Kuldīgā, Tukumā un citviet

20.septembrī 2023 Projekti
Karšu izsniegšana notiek Ukrainas krīzes un tās ietekmēto valstu ārkārtas programmas Latvijā ietvaros.

Rīgas komiteja organizē bērnu ekskursiju

19.septembrī 2023 Komitejas
Muzejā bērnus gaidīja gids, kurš iepzīstināja ar rakstnieka Ernesta Birznieka- Upīša dzimtajām mājām.