Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

SK ES biroja pārskats 2020: iekļautas arī LSK aktivitātes

08.aprīlī 2021 Starptautiskā sadarbība

Aprīlī Sarkanā Krusta (SK) Eiropas Savienības (ES) birojs izdevis 2020. gada pārskatu. Tajā lasāms par Eiropas Savienībā esošo SK nacionālo biedrību aktivitātēm COVID-19 pandēmijas izraisītās krīzes kontekstā. Pārskatā atzīts, ka 2020. gadā nacionālo biedrību darbību jo īpaši ietekmēja humanitārās krīzes izraisīto seku mazināšana un palīdzības sniegšana tiem cilvēkiem, kurus vissmagāk skārusi globālā krīze. 

Arī biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) aktivitāte krīzes apstākļos nemazinājās: tika turpināts darbs palīdzības nodrošināšanā, un daļa no paveiktā atspoguļota pārskatā. 

  1. Starptautiskajā migrantu dienā LSK, Bulgārijas Sarkanais Krusts un Slovēnijas Sarkanais Krusts publicēja kopēju SK ES biroja un ES nacionālo biedrību paziņojumu, aicinot lēmumu pieņēmējus nodrošināt, ka migrāciju Eiropā pārvalda humānā veidā (3.lpp.);
  2. LSK piedāvāja savu palīdzību visnaizsargātākajām cilvēku grupām, kad daudziem pandēmijas laikā nācās atrasties karantīnā vai obligātajā pašizolācijā – LSK brīvprātīgie sniedza palīdzību pārtikas produktu sagādē un piegādāšanā tiem, kam tas bija nepieciešams (5.lpp.)

Pārskats angļu valodā pieejams ŠEIT!

Tev varētu arī interēsēt:

Projekts “Darba spars Rēzeknē 2021” rit pilnā sparā

22.aprīlī 2021 Komitejas
Aprīļa mēnesī aktīvi norit LSK Latgales komitejas īstenotās aktivitātes.

LSK no Slovākijas karavīriem saņem ziedojumu 1200 pārtikas paku apmērā

22.aprīlī 2021 Sociālais atbalsts
21. aprīlī Slovākijas armijas pārstāvji, kuri Latvijā dienē NATO ietvaros, LSK ziedoja  1200 pārtikas pakas.

Vēl vari paspēt! Aicinām palīdzēt iepriecināt trūcīgo cilvēku mājas mīluļus

21.aprīlī 2021 Uncategorized
Vēl tikai 8 dienas! Līdz 28. aprīlim ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir iespēja doties uzjebkuru Maxima veikalu un palīdzēt iepriecināt četrkājainos draugus.

Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām palīdzības sniedzēju loks paplašinās

21.aprīlī 2021 Sociālais atbalsts
Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ietvaros Sabiedrības integrācijas fonds ir noslēdzis līgumus ar 27 partnerorganizācijām.

LSK brīvprātīgie jaunieši mācās pirmo palīdzību

19.aprīlī 2021 Uncategorized
Veiksmīgi sākušās LSK pirmās palīdzības brīvprātīgo vienaudžu izglītotāju mācības.

Jaunieši aktīvi pavadījuši Veselības nedēļu

19.aprīlī 2021 Jaunieši
No 7. līdz 14. aprīlim tika publicētas dažādas aktivitātes LSK Jaunatnes sociālajos tīklos.