Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Rēzeknē notikusi EURODESK akcija “Time to Move”

07.decembrī 2021 Jaunieši

Latvijas valsts svētku izskaņā, šī gada 20. novembrī, Rēzeknē norisinājās Eurodesk akcijas “Time to Move” jauniešu pasākums “Izvirzi! Notēmē! Trāpi!”. Pēc iepriekšējas atcelšanas, sekojot valdības jaunajiem norādījumiem, pasākumu bija iespējams organizēt “Zaļajā režīmā”.

Pasākuma mērķis bija sekmēt Latgales reģiona jauniešu informētību par dažādām mobilitātes iespējām, iedrošinot sasniegt mērķus sportiskā veidā – loku šaušanā.

Pasākuma programmā ietilpa loku šaušanas nodarbība, kas metaforiski lika jauniešiem koncentrēties uz mērķu sasniegšanu, jauniešu pieredzes stāsti un informācija par mobilitātes iespējām programmu Erasmus+ un Eiropas solidaritātes korpuss ietvaros, kā arī apzinātības nodarbība, kuras laikā tika iemācītas metodes savu mērķu formulēšanai un mērķtiecīgai virzībai uz priekšu.

Latgales komitejas jaunieši izsaka pateicību programmai Eurodesk par iespēju īstenot šādu pasākumu un ļaut jauniešiem atkal kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, satiekoties un izkustoties.

 

Tev varētu arī interēsēt:

LSK turpina būt līdzās, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem

LSK novērtē līdzcilvēku aktīvo iesaisti kara izraisītās humānās krīzes seku mazināšanā.

Bērni ar īpašām vajadzībām un viņu draugi Jūrmalā piedalījušies integrētajā nometnē

04.augustā 2022 Sociālais atbalsts
Nometne notika ESF projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Jūrmalā” ietvaros.

Sociālais centrs “Valka” aicina darbā aprūpētājus uz nenoteiktu laiku

03.augustā 2022 Sociālais atbalsts
SAC “Valka” ir ilgstošas sociālās aprūpes institūcija, kas nodrošina sociālo aprūpi personām, kas veselības vai vecuma dēļ par nespēj sevi aprūpēt.

Aktīvie Rīgas seniori dodas veselīgajā pastaigā pa maršrutu “Nepazīstamā Vecrīga”

Pastaiga sākās Ūdensvada ielā, tad tika iepazītas Peldu un Mārstaļu ielas.

Ar vērienīgu mentālās veselības dienu noslēdzas projekts “Elpo, lai priecātos 3”

01.augustā 2022 Jaunieši
Projektu aktīvi īstenojusi LSK Rīgas komitejas jauniešu nodaļa.