Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Projekts “Pabūsim kopā”: sieviešu atbalsta grupas 2. tikšanās

27.augustā 2020 Uncategorized

26. augustā notika projekta “Pabūsim kopā” sieviešu atbalsta grupa, kas tika organizēta Latvijas iedzīvotājām ar bēgļu vai patvēruma meklētāja statusu, kā arī Trešo valstu valstspiederīgajām. Nodarbībā sievietes tika aicinātas domāt un diskutēt par sava mazā biznesa uzsākšanu Latvijā. Tika runāts par katras dalībnieces iekšējo kapacitāti, kā arī par resursiem un prasībām, kas jāievēro, uzsākot savu biznesu Latvijā. Nodarbību vadīja dažādu jomu speciāliste un mācību vadītāja Inese Šubevica.

Nodarbības otrajā daļā uz sarunu tika aicināta jaunā uzņēmēja, kūku cepēja, kūku dizainere un konditorejas “Kapok?” dibinātāja Natrada Rienthong no Taizemes. Viņa dalījās savā pieredzē par to, kā tas ir sākt savu biznesu Latvijā, ko tas prasīja un kas ir tie soļi, kas jāveic. Saruna ar Natradu palīdzēja sieviešu atbalsta grupas dalībniecēm labāk izprast pirmajā daļā dzirdēto teorētisko informāciju, izprotot to biznesa uzsākšanas reālajā dzīvē kontekstā.

Sieviešu atbalsta grupā piedalījās 12 sievietes ar bēgļa vai patvēruma meklētāja statusu, kā arī Trešo valstu valstspiederīgās.

Tikšanās tiks organizētas reizi mēnesī līdz pat projekta beigām. Nākamajās nodarbībās tiks apskatītas tādas tēmas kā bērnu audzināšana digitālajā laikmetā, sociālā aizsardzība un drošība, kulinārijas māksla, skaistumkopšana, rokdarbi un citas.

Paldies Rīgas jauniešu centram “Kaņieris” par mājīgo telpu nodrošināšanu projekta vajadzībām.

Vairāk par projektu “Pabūsim kopā” šeit

 

Tev varētu arī interēsēt:

LSK sveic Pasaules ģimenes dienā!

15.maijā 2021 Meklēšanas dienests
Vai zināji, ka Meklēšanas dienests ir viena no senākajām Sarkanā Krusta kustības darbības jomām?

Ieskats LSK Jaunatnes svētku aktivitātes

13.maijā 2021 Jaunieši
Par godu starptautiskajai Sarkanā Krusta (SK) un Sarkanā Pusmēness (SP) dienai norisinājušās vairākas aktivitātes.

LSK aicina pieteikties Motivācijas programmas grupām Vidzemē

13.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK un SIF aicina diskriminācijas un sociālās atstumtības riskam pakļautās personas pieteikties dalībai Motivācijas programmā.

LSK uzsāk jauna projekta “Viena (pa)saule visiem” īstenošanu

12.maijā 2021 Projekti
Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” kopš 2021. gada 1. aprīļa īsteno projektu “Viena (pa)saule visiem”

LSK aicina darbā sertificētu klīnisko psihologu

11.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK darbā aicina klīnisko psihologu LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienības Sociālās rehabilitācijas pakalpojumā “Mežrozes”.

LSK Jaunieši sanāk kopā, lai atzīmētu Pasaules SKSP dienu

10.maijā 2021 Jaunieši
8. maijā, atzīmējot Pasaules Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness dienu, LSK Jaunatnes brīvprātīgie piedalījās sirsnīgā kopā sanākšanā tiešsaistē.