Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Projekts “Pabūsim kopā”: sieviešu atbalsta grupas 2. tikšanās

27.augustā 2020 Pirmā palīdzība

26. augustā notika projekta “Pabūsim kopā” sieviešu atbalsta grupa, kas tika organizēta Latvijas iedzīvotājām ar bēgļu vai patvēruma meklētāja statusu, kā arī Trešo valstu valstspiederīgajām. Nodarbībā sievietes tika aicinātas domāt un diskutēt par sava mazā biznesa uzsākšanu Latvijā. Tika runāts par katras dalībnieces iekšējo kapacitāti, kā arī par resursiem un prasībām, kas jāievēro, uzsākot savu biznesu Latvijā. Nodarbību vadīja dažādu jomu speciāliste un mācību vadītāja Inese Šubevica.

Nodarbības otrajā daļā uz sarunu tika aicināta jaunā uzņēmēja, kūku cepēja, kūku dizainere un konditorejas “Kapok?” dibinātāja Natrada Rienthong no Taizemes. Viņa dalījās savā pieredzē par to, kā tas ir sākt savu biznesu Latvijā, ko tas prasīja un kas ir tie soļi, kas jāveic. Saruna ar Natradu palīdzēja sieviešu atbalsta grupas dalībniecēm labāk izprast pirmajā daļā dzirdēto teorētisko informāciju, izprotot to biznesa uzsākšanas reālajā dzīvē kontekstā.

Sieviešu atbalsta grupā piedalījās 12 sievietes ar bēgļa vai patvēruma meklētāja statusu, kā arī Trešo valstu valstspiederīgās.

Tikšanās tiks organizētas reizi mēnesī līdz pat projekta beigām. Nākamajās nodarbībās tiks apskatītas tādas tēmas kā bērnu audzināšana digitālajā laikmetā, sociālā aizsardzība un drošība, kulinārijas māksla, skaistumkopšana, rokdarbi un citas.

Paldies Rīgas jauniešu centram “Kaņieris” par mājīgo telpu nodrošināšanu projekta vajadzībām.

Vairāk par projektu “Pabūsim kopā” šeit

 

Tev varētu arī interēsēt:

Ogres novadā turpina radīt skaisto

27.septembrī 2023 Projekti
Projekts tiek īstenots ar Ogres pašvaldības projektu konkursu “R.A.D.I.-Ogres novadam” finansējumu.

Pirmās Atbalsta kartes veiksmīgi izsniegtas Rīgā, Kuldīgā, Tukumā un citviet

20.septembrī 2023 Projekti
Karšu izsniegšana notiek Ukrainas krīzes un tās ietekmēto valstu ārkārtas programmas Latvijā ietvaros.

Rīgas komiteja organizē bērnu ekskursiju

19.septembrī 2023 Komitejas
Muzejā bērnus gaidīja gids, kurš iepzīstināja ar rakstnieka Ernesta Birznieka- Upīša dzimtajām mājām.

Valkas iedzīvotāji tiek aicināti uz pasākumu “Sadziedāsim kopā”

18.septembrī 2023 Komitejas
Pasākums norisināsies 28.septembrī sākot no plkst. 13.00 grupu dzīvokļos, Tālavas ielā 33, Valkā.