Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Projekts “Brīvprātīgā darba veicināšana senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanai”: Lielā Talka Bauskā un Koknesē

03.maijā 2021 Komitejas

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) projekta “Brīvprātīgā darba veicināšana senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanai” ietvaros aprīlī notika nākamie tematiskie brīvprātīgā darba pasākumi visās 6 LSK komitejās, kas iesaistījušās projektā. Ievērojot visas valstī noteiktos ierobežojumus, projektā iesaistītie brīvprātīgie seniori tika aicināti organizēt dažādas talkošanas un uzkopšanas aktivitātes, balstoties uz esošajām vajadzībām.

Bauskā aktivitātes norise bija aprīļa pēdējā nedēļā – kopā 5 dienas.

Katrs no brīvprātīgajiem bija uzņēmies veikt kādu pienākumu no tādiem, kā puķu stādīšana podiņos novietošanai uz palodzēm, puķu dobes sakopšana LSK ēkai piederošā teritorijā un puķu izstādīšana tajā, ēkas logu mazgāšana, apkārtnes ietvju sakopšana, humānās palīdzības istabas sakopšana, apģērba šķirošana, glīta locīšana, vienas sienas nokrāsošana, izveidojot glītāku kopskatu, visu telpu sausā un mitrā uzkopšana.

Projekta reģionālā koordinatore Bauskā Ramona Priede saka: “Rezultāts brīnišķīgs. Darba augļi uzskatāmi redzami, kas priecē gan pašus seniorus, gan apmeklētājus.”

Aprīlī brīvprātīgie seniori Kokneses novadā organizēja Lielo talku, kurā aicināja piedalīties ikvienu iedzīvotāju – tika sakopts vietējais parks – koknesiešu iemīļota pastaigu vieta. Seniori grāba lapas, zāģēja kokus, kā arī vāca atkritumus. Kopējais aktivitātes ilgums: apmēram sešas stundas.

Lielās talkas, ko Koknesē organizēja brīvprātīgie seniori, guva lielu atsaucību. Kopā talkoja un talkotājus atbalstīja 29 cilvēki. Dalībnieki priecājās par iespēju beidzot sanākt kopā un tikties ar līdzcilvēkiem kopīgā darbā. Visi iesaistītie dalījās priekā par skaistu un sakoptu vietu Kokneses pilsētā.

Raksts ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raksta saturu atbild biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”.

Tev varētu arī interēsēt:

Adamovā notikušas sporta spēles Ukrainas bēgļu ģimenēm

Pasākums veltīts Pasaules bēgļu dienai, ko atzīmē 20. jūnijā.

Pasaules bēgļu diena: katram stāstam ir nozīme

Katra bēgļa stāstam ir nozīme, jo tas atspoguļo tūkstošiem citu cilvēku pieredzi.

EAFVP LSK izdales punktu darba laiks svētkos: Rīga, Jūrmala

20.jūnijā 2022 Sociālais atbalsts
Izdales punktu darba laiks svētkos: Rīga, Jūrmala

Frančesko Roka atkārtoti kļuvis par Starptautiskās SKSP federācijas Prezidentu

20.jūnijā 2022 Starptautiskā sadarbība
Frančesko Roku ievēlēja 192 SKSP nacionālo biedrību pārstāvji federācijas 23. Ģenerālajā asamblejā Ženēvā, Šveicē.