Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Projekta “Brīvprātīgā darba veicināšana senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanai” martā notikušās aktivitātes

16.aprīlī 2021 Projekti

Projekta “Brīvprātīgā darba veicināšana senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanai” ietvaros martā notika tematiskie brīvprātīgā darba pasākumi visās 6 LSK komitejās, kas iesaistījušās projektā – Daugavpils komitejā, Daugavpils – Ilūkstes komitejā, Vidzemes komitejā, Cēsu komitejā, Viduslatvijas komitejā un Bauskas komitejā. Ievērojot visas valstī noteiktos ierobežojumus, projektā iesaistītie brīvprātīgie seniori tika aicināti sagatavot dažāda veida apsveikumus sievietēm 8. marta svētkos. Dāvanās tika sagatavoti gan ar konfekšu ziediem izrotātas pašu sarūpētas ievārijuma burciņas, pasniegtas tika apsveikuma kartiņas ar saldumiem, pastkartes, izstrādājumi no pērlītēm, adītas salvetes, izstrādājumi no mākslīgiem ziediem, adītas zeķes, un citi pārsteigumi, kas tika pasniegti gan vientuļajām pensionārēm, gan daudzbērnu ģimeņu māmiņām, gan sievietēm ar trūcīgo vai maznodrošināto statusu, pansionāta darbiniecēm un klientēm. Aktivitātē kopā tika iesaistīti vairāk kā 70 brīvprātīgie un dāvanu saņēmēji. Saņēmām arī dažus citātus no brīvprātīgajiem senioriem:

“Pasākums vientuļām sievietēm sagādāja patiesus pavasara svētkus, visas bija priecīgas un pārsteigtas, ka par viņām šajā dienā kāds atcerējās.”

 

“Seniori labprāt piedalās dažādās aktivitātēs, viņi prot  izgatavot dažādus suvenīrus, to var iemācīt viens otram un citiem. Ir svarīgi viņus iesaistīt dažādās aktivitātēs.”

 

“Bija patīkami redzēt māmiņu prieku, arī tēvi bija patīkami pārsteigti.”

 

Raksts ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raksta saturu atbild Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”.

Tev varētu arī interēsēt:

LSK sveic Pasaules ģimenes dienā!

15.maijā 2021 Meklēšanas dienests
Vai zināji, ka Meklēšanas dienests ir viena no senākajām Sarkanā Krusta kustības darbības jomām?

Ieskats LSK Jaunatnes svētku aktivitātes

13.maijā 2021 Jaunieši
Par godu starptautiskajai Sarkanā Krusta (SK) un Sarkanā Pusmēness (SP) dienai norisinājušās vairākas aktivitātes.

LSK aicina pieteikties Motivācijas programmas grupām Vidzemē

13.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK un SIF aicina diskriminācijas un sociālās atstumtības riskam pakļautās personas pieteikties dalībai Motivācijas programmā.

LSK uzsāk jauna projekta “Viena (pa)saule visiem” īstenošanu

12.maijā 2021 Projekti
Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” kopš 2021. gada 1. aprīļa īsteno projektu “Viena (pa)saule visiem”

LSK aicina darbā sertificētu klīnisko psihologu

11.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK darbā aicina klīnisko psihologu LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienības Sociālās rehabilitācijas pakalpojumā “Mežrozes”.

LSK Jaunieši sanāk kopā, lai atzīmētu Pasaules SKSP dienu

10.maijā 2021 Jaunieši
8. maijā, atzīmējot Pasaules Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness dienu, LSK Jaunatnes brīvprātīgie piedalījās sirsnīgā kopā sanākšanā tiešsaistē.