Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Projekta “Brīvprātīgā darba veicināšana senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanai” jūnijā notikušās aktivitātes

05.jūlijā 2021 Komitejas

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) projekta “Brīvprātīgā darba veicināšana senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanai” ietvaros jūnijā projekta ietvaros tematiskie pasākumi netika plānoti, taču aktīvie seniori organizēja savas aktivitātes, ko bija ieplānojuši.

LSK Daugavpils – Ilūkstes komitejas brīvprātīgie jūnija mēnesī kopā ar fizioterapeiti turpinājām apciemot vientuļos seniorus Eglaines, Pašulienes un Pilskalnes pagastos. Katrā mājā mūs uzņēma ar prieku, kaut gan cilvēki bija pārsteigti, jo viņus reti kāds tāpat bez jebkāda iemesla apciemo, uzdāvina dāvaniņu un dod neskaitāmus padomus veselības un imunitātes stiprināšanai. Paldies mūsu fizioterapeitei Karīnai par atrastu brīvo laiku un velmi piedalīties šajā projektā. Viņa rūpīgi izpētīja katra cilvēka slimības vēsturi, uzmanīgi uzklausīja un deva dažādus padomus veselības uzlabošanai.

LSK Cēsu komitejas brīvprātīgie seniori Pasaules Donoru dienas ietvaros   sveica ikvienu asins donoru ziedotāju 16. jūnijā Donoru dienā Cēsīs. Šoreiz notika arī starppaaudžu sadarbība. Projekta ‘’Brīvprātīgā darba veicināšana senioru kvalitātes paaugstināšanai’’ ietvaros seniori kopā ar komitejas jauniešiem gatavoja pateicības rakstus un sveces donoriem. Donorus sveica arī jaunieši. Spriežot pēc atsauksmēm, donori bija pārsteigti un gandarīti.

Valmierā no 1. līdz 30. jūnijam notika LSK Vidzemes komitejas Valmieras nodaļas uzkopšanas un tīrības pasākumi. Tika veikta Ziedojumu nodaļas pārkārtošana, tīrīšana, lietoto apģērbu pieņemšana, šķirošana, izdale. Visu jūnija mēnesi no Valmieras LSK Ziedojumu nodaļas joprojām tika piegādāti vilnas izstrādājumus brīvprātīgajām aktīvistēm Sandrai Trulei un Zentai Zeļenkovai, kuras dziju izārda, satin kamolos un ada zeķes. 5. jūnijā grupas dalībnieki tikās, lai pārrunātu turpmāk darāmo. 18. jūnijā brīvprātīgie senioru devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Limbažu novada vietējām LSK nodaļām – Salacgrīva, Limbaži, Lādezers.

Raksts ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raksta saturu atbild biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”.

Tev varētu arī interēsēt:

Maxima veikalos sākušās “Mīluļu dienas”

21.septembrī 2022 Sociālais atbalsts
No 20. septembra līdz 3. oktobrim ikviens ir aicināts iegādāties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Sarkanā Krusta Eiropas Savienības birojs publicējis rakstu par LSKJ projektu “Elpo, lai priecātos”

21.septembrī 2022 Jaunieši
Biroja mājaslapā tiek publicēta informācija var veiksmīgi īstenotiem un ietekmi atstājošiem SK nacionālo biedrību projektiem.

Vidzemes iekļaujošajā nedēļa: LSK Vidzemes komiteja aicina uz orientēšanās spēli Valkā

19.septembrī 2022 Komitejas
Notiks orientēšanās spēle, saldumu meistarklases un citas interesantas aktivitātes.

LSK Latgales komiteja dodas iepazīt pirmās palīdzības čempionātu Norvēģijā

19.septembrī 2022 Jaunieši
Notika arī tikšanās ar Norvēģijas SK Oslo komiteju.

Noslēdzies pētījums par Sociālo pakalpojumu pieejamību Vidzemes pašvaldībās

12.septembrī 2022 Komitejas
Pētījuma rezultāti ietver informāciju par iedzīvotāju sociālo portretu, sociālajiem pakalpojumu sniedzējiem un to sniegtajiem pakalpojumiem.