Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Projekta “Brīvprātīgā darba veicināšana senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanai” jūnijā notikušās aktivitātes

05.jūlijā 2021 Komitejas

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) projekta “Brīvprātīgā darba veicināšana senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanai” ietvaros jūnijā projekta ietvaros tematiskie pasākumi netika plānoti, taču aktīvie seniori organizēja savas aktivitātes, ko bija ieplānojuši.

LSK Daugavpils – Ilūkstes komitejas brīvprātīgie jūnija mēnesī kopā ar fizioterapeiti turpinājām apciemot vientuļos seniorus Eglaines, Pašulienes un Pilskalnes pagastos. Katrā mājā mūs uzņēma ar prieku, kaut gan cilvēki bija pārsteigti, jo viņus reti kāds tāpat bez jebkāda iemesla apciemo, uzdāvina dāvaniņu un dod neskaitāmus padomus veselības un imunitātes stiprināšanai. Paldies mūsu fizioterapeitei Karīnai par atrastu brīvo laiku un velmi piedalīties šajā projektā. Viņa rūpīgi izpētīja katra cilvēka slimības vēsturi, uzmanīgi uzklausīja un deva dažādus padomus veselības uzlabošanai.

LSK Cēsu komitejas brīvprātīgie seniori Pasaules Donoru dienas ietvaros   sveica ikvienu asins donoru ziedotāju 16. jūnijā Donoru dienā Cēsīs. Šoreiz notika arī starppaaudžu sadarbība. Projekta ‘’Brīvprātīgā darba veicināšana senioru kvalitātes paaugstināšanai’’ ietvaros seniori kopā ar komitejas jauniešiem gatavoja pateicības rakstus un sveces donoriem. Donorus sveica arī jaunieši. Spriežot pēc atsauksmēm, donori bija pārsteigti un gandarīti.

Valmierā no 1. līdz 30. jūnijam notika LSK Vidzemes komitejas Valmieras nodaļas uzkopšanas un tīrības pasākumi. Tika veikta Ziedojumu nodaļas pārkārtošana, tīrīšana, lietoto apģērbu pieņemšana, šķirošana, izdale. Visu jūnija mēnesi no Valmieras LSK Ziedojumu nodaļas joprojām tika piegādāti vilnas izstrādājumus brīvprātīgajām aktīvistēm Sandrai Trulei un Zentai Zeļenkovai, kuras dziju izārda, satin kamolos un ada zeķes. 5. jūnijā grupas dalībnieki tikās, lai pārrunātu turpmāk darāmo. 18. jūnijā brīvprātīgie senioru devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Limbažu novada vietējām LSK nodaļām – Salacgrīva, Limbaži, Lādezers.

Raksts ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raksta saturu atbild biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”.

Tev varētu arī interēsēt:

Jaunatnes Sarkanā Krusta izveides sākumi pasaulē un Latvijā

29.septembrī 2023 Jaunieši
Aicinām iepazīties ar pirmo no vēstures rakstiem, kas vēsta par jaunatnes kustības rašanos pasaulē un Latvijā.

Ogres novadā turpina radīt skaisto

27.septembrī 2023 Projekti
Projekts tiek īstenots ar Ogres pašvaldības projektu konkursu “R.A.D.I.-Ogres novadam” finansējumu.

Pirmās Atbalsta kartes veiksmīgi izsniegtas Rīgā, Kuldīgā, Tukumā un citviet

20.septembrī 2023 Projekti
Karšu izsniegšana notiek Ukrainas krīzes un tās ietekmēto valstu ārkārtas programmas Latvijā ietvaros.

Rīgas komiteja organizē bērnu ekskursiju

19.septembrī 2023 Komitejas
Muzejā bērnus gaidīja gids, kurš iepzīstināja ar rakstnieka Ernesta Birznieka- Upīša dzimtajām mājām.