Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Noslēdzies projekts, kura ietvaros LSK reģionālās komitejās notika sabiedrības informēšana par vakcīnām un vakcinācijas kārtību

17.janvārī 2022 Projekti

2021.gada decembra beigās noslēdzās LSK realizētais projekts “Vakcinējies: esi drošībā” Nr. 2021.LV/NVO_VAK/2, kurš tika realizēts  Sabiedrības integrācijas fonda “Atbalsts NVO sabiedrības informēšanai par vakcināciju pret Covid-19” programmas ietvaros.

Projekta ietvaros LSK reģionālo komiteju darbinieki Kurzemes, Vidzemes, Latgales un Rīgas reģionā sniedza iedzīvotājiem papildus informāciju par COVID-19, pieejamām vakcīnām, vakcinēšanās procesu un vakcinācijas vietām un punktiem. LSK darbinieki galvenokārt iedzīvotājiem izskaidroja sabiedrībā valdošos mītus,  sniedza uz medicīniskiem faktiem un zinātni balstītu informāciju par  saslimšanu ar COVID-19 un vakcinēšanos kā iespēju pasargāt sevi un sabiedrību kopumā. Nepieciešamības gadījumā, palīdzēja iedzīvotājiem pierakstīties uz vakcināciju un nodrošināja pavadoņa pakalpojumus vai transportu  uz vakcinācijas vietām un punktiem.

Projekta ietvaros LSK reģionālās komitejas arī organizēja 6 informatīvi izglītojošos pasākumus attālināti ZOOM, kur ik viens interesents varēja uzzināt dažādus jautājumus saistībā ar COVID 19 un vakcinēšanos pret  to.

Tāpat projekta ietvaros tika organizētas LSK darbinieku un brīvprātīgo apmācības par vakcināciju un saslimšanu ar COVID 19, lai paaugstinātu viņu izpratni par šo jautājumu un  tie spētu nodot uzticamu informāciju sociālo un aprūpes pakalpojuma saņēmējiem.

Lai mazinātu dezinformāciju un sniegtu sabiedrībai pēc iespēju plašāku informāciju par COVID-19 un vakcinēšanos pret to, tika izgatavoti 12 informatīvie materiāli, kuri ir pieejami gan elektroniski, gan drukātā veidā.

Kopumā projektā informāciju par COVID – 19 un vakcinēšanos pret to ieguva 2623 personas, no tām 1966 LSK struktūrvienību apmeklētāji un sociālās un aprūpes pakalpojumu saņēmēji, 506 LSK darbinieki un brīvprātīgie un 151  attālināto informatīvo semināru apmeklētāji. Informācija nodota personām vecumā no 14 līdz 94 gadiem 16 novados Latvijas teritorijā un aptuveni 76% no tiem bija personas vecumā virs 50 gadiem.

LSK sociālā tīkla facebook.com kontā izplatītie informatīvie materiāli sasnieguši 8370 tīkla lietotājus.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Tev varētu arī interēsēt:

Atbalsta sniegšana Ukrainas iedzīvotājiem vietējā un starptautiskā līmenī turpinās

Aktuālās palīdzības programmas, ko LSK piedāvā bēgļiem no Ukrainas

Atzīmējot 10 gadu jubileju, LSK Vidzemes komitejas Lādezera nodaļa “atver durvis” interesentiem

18.maijā 2022 Projekti
Lādezera nodaļa ar 10 biedriem tika nodibināta 2012. gada 20. maijā.

LSK Daugavpilī projekta ietvaros šūšanā tiks apmācītas 10 sociālās diskriminācijas riskam pakļautas sievietes

17.maijā 2022 Projekti
Piesaistīto diplomēto sūšanas pasniedzēju vadībā 10 sievietes 150h garumā mācīsies šūt.

LSK Komiteju izpilddirektori, struktūrvienību un programmu vadītāji tiekas sanāksmē Bauskas novadā

10.maijā 2022 Komitejas
Tās laikā visi kopā atskatījās uz 2021. gadā paveikto un 2022. gadā īstenojamajām aktivitātēm