Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Norisinājušās apmācības LSKJ jauniešiem “Jaunietis – jaunietim”

25.augustā 2020 Jaunieši

No 17. līdz 20. augustam kempingā “Abragciems” norisinājās LSK Jaunatnes nodaļu pārstāvju apmācības “Jaunietis – jaunietim”.  Kopumā 24 jaunieši tikās un kopā pilnveidoja savas zināšanas un prasmes par šādiem tematiem:

  • pasākumu un projektu organizēšana;
  • darbs komandā;
  • LSK Jaunatnes nodaļas vadīšana un efektivitāte;
  • pirmā palīdzība;
  • videi draudzīgi paradumi jeb atbildība par ilgtspējīgu vidi.

Nodarbību saturs tika apgūts praktiskā vaidā ar simulāciju, pieredzē balstītu refleksiju, radošu un interaktīvu prezentāciju palīdzību. Tāpat, jaunieši komandās veica dažādus uzdevumus, piedalījās diskusijās un citās neformālās izglītības aktivitātēs, tai skaitā spēlēs.

Dalībniekiem bija iespēja piedalīties vieslektoru vadītajos semināros par tādiem tematiem kā jauniešu seksuālā un mentālā veselība.

Paldies visiem par līdzdarbošanos un radīto pozitīvo atmosfēru! Uz tikšanos jau rudenī, kad notiks LSKJ nodaļu pārstāvju pieredzes apmaiņas tikšanās.

Kopā apmācībās “Jaunietis – jaunietim” piedalījās 24 jaunieši, kuri pārstāvēja 11 LSKJ nodaļas, kas atrodas 9 LSK reģionālo komiteju pārziņā.  


Papildus informācija

Katru gadu LSK Jaunatnes nodaļu vadītāji vai to pārstāvji satiekas 3 – 4 reizes gadā, lai dalītos pieredzē, piedalītos apmācībās un iedvesmotu cits citu turpmākai brīvprātīgā darba veikšanai LSK dažādos Latvijas novados. Šobrīd LSK kopā ir 18 jauniešu nodaļas 14 LSK reģionālajās komitejās. Nodaļu biedri aktīvi iesaistās organizācijā kā brīvprātīgie.

Latvijas iedzīvotājs neatkarīgi no vecuma var iesaistīties LSK Jaunatnes vai citās programmās dažādās vietā Latvijā, aizpildot pieteikuma anketu šeit: http://www.redcross.lv/jauniesi/pievienojies-lskj/  vai sazinoties pa tālruni un dodoties klātienē uz tuvāko LSK reģionālo komiteju:  http://www.redcross.lv/komitejas/.


Apmācību laikā tika īstenotas aktivitātes Eiropas Solidaritātes Korpusa “Elpo, lai priecātos 2” un “Viena dzīvība” ietvaros. Abi projekti tiek finansēti ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. 

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Vairāk par projektu “Elpo, lai priecātos 2” aicinām lasīt šeit.

Tev varētu arī interēsēt:

Ogres novadā turpina radīt skaisto

27.septembrī 2023 Projekti
Projekts tiek īstenots ar Ogres pašvaldības projektu konkursu “R.A.D.I.-Ogres novadam” finansējumu.

Pirmās Atbalsta kartes veiksmīgi izsniegtas Rīgā, Kuldīgā, Tukumā un citviet

20.septembrī 2023 Projekti
Karšu izsniegšana notiek Ukrainas krīzes un tās ietekmēto valstu ārkārtas programmas Latvijā ietvaros.

Rīgas komiteja organizē bērnu ekskursiju

19.septembrī 2023 Komitejas
Muzejā bērnus gaidīja gids, kurš iepzīstināja ar rakstnieka Ernesta Birznieka- Upīša dzimtajām mājām.

Valkas iedzīvotāji tiek aicināti uz pasākumu “Sadziedāsim kopā”

18.septembrī 2023 Komitejas
Pasākums norisināsies 28.septembrī sākot no plkst. 13.00 grupu dzīvokļos, Tālavas ielā 33, Valkā.