Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Zemgales komiteja Ogres novadā 2023. gadā īsteno projektu “Radi skaisto”. Tā ietvaros novada sociālie centri, biedrības, kā arī personas no sociāli mazāk aizsargātajām grupām tiek aicinātas pieteikt savu dalību radošajās darbnīcās/ meistarklasēs.

Projekta mērķis: piedāvāt bezmaksas nodarbības plašākai sabiedrībai, veicinot iedzīvotāju iniciatīvas neformālās izglītības, pilsoniskās aktivitātes un kultūras jomā Ogres novada administratīvajā teritorijā.

Mērķa grupa: sociāli mazaizsargāto personu grupas – personas ar sociālo statusu, biedrības, kas ikdienā strādā ar senioriem vai personām ar invaliditāti, sociālās aprūpes centri, Ukrainas civiliedzīvotāji. 

Rezultāti:

  • Jaunas prasmes, kuras var attīstīt un stiprināt, veicinot iekšējo potenciālu;
  • Uzlabota dzīves kvalitātes izmaiņas:
  • Iespēja apgūt vizuālās un lietišķās mākslas iemaņas, tieši sociāli mazāk nodrošinātām personu grupām;
  • Dažādu paaudžu socializēšanās un viņu interešu apzināšana;
  • Iespēja savām rokām radīt oriģināla dizaina darbus un turpmāk izmantot iegūtās zināšanas pašdarinātu dāvanu radīšanā vai apgūt amata prasmes.

Nodarbībās veidotie darbi paliks pie nodarbību dalībniekiem un kalpos, kā turpmākās izaugsmes veicinātājs.

Piedāvājam sekojošas meistarklases

  • “Botāniskais bareljefs” –  meistarklase augu nospiedumu veidošana mālā.
  • “Mandalas punktiņu tehnikā” – punktēšanas māksla ir aizraujoša, relaksējoša nodarbe, kas palīdz koncentrēties uz to, ko šobrīd darām – būt “šeit un tagad”. Šajā procesā dalībnieki stiprina savus dabas dotos talantus un spējas, piešķir spēku snaudošajai enerģijai un piešķir jaudu ikdienai.
  • “Radi rotas” – rotas lietu darināšana ir aizraujoša nodarbe, kuras rezultāts ir praktisks un ikdienas dzīvē lietojams.  Rotu radīšana ļauj izpaust savu es, demonstrēt savu skaistuma izjūtu, gaumi, oriģinalitāti. Kā arī iegūt praktiskas iemaņas, piemēram, orģinālu, pašdarinātu dāvanu gatavošanai.

Pieteikšanās: +371 29266059, lsk.ogre@redcross.lv.

Dalībnieki tiek nodrošināti ar materiāliem. Nodarbības vada pasniedzēji, kuri dalībniekiem palīdz virzīties radošajā procesā. 

Projektu “Radi skaisto” finansē Ogres novada dome projektu konkursa “R.A.D.I.- Ogres novadam” ietvaros.


Ogres novadā turpina radīt skaisto

Ziņa publicēta 27.09.2023.

LSK Zemgales komiteja Ogres novadā 2023. gadā īsteno projektu “Radi skaisto”. Tā ietvaros novada sociālie centri, biedrības, kā arī personas no sociāli mazāk aizsargātajām grupām tiek aicinātas pieteikt savu dalību radošajās darbnīcās/ meistarklasēs.

Projekta ietvaros septembrī ir notikušas radošās meistarklases “Botāniskais bareljefs” un “Radi rotas”.

“Radi skaisto” ir lielisks veids, kā veicināt iedzīvotāju radošo garu un būt kopā ar domubiedriem – tas plašākai sabiedrībai piedāvā bezmaksas nodarbības, stiprinot sabiedrības iniciatīvas neformālās izglītības, pilsoniskās aktivitātes un kultūras jomā Ogres novadā.

Sakām paldies visiem, kas iesaistījušies projekta organizēšanā un ņēmuši tajā dalību!

Kopā varam palīdzēt! 

Projekts tiek īstenots  ar Ogres pašvaldības projektu konkursu “R.A.D.I.-Ogres novadam” finansējumu.

 


Ogres novada iedzīvotāji, biedrības un sociālie centri aicināti piedalīties radošajās darbnīcās

Ziņa publicēta 03.07.2023.

 

2023. gadā LSK Zemgales komitejas Ogres birojs Ogres novadā īsteno projektu “Radi skaisto”, kura mērķis ir piedāvāt bezmaksas nodarbības plašākai sabiedrībai, veicinot iedzīvotāju iniciatīvas neformālās izglītības, pilsoniskās aktivitātes un kultūras jomā Ogres novada administratīvajā teritorijā.

20. un 28. jūnijā notika radošās nodarbības “Mandalas punktiņu tehnikā”. Tās notika Madlienā un Ogrē. 

Projekts tiek īstenots  ar Ogres pašvaldības projektu konkursu “R.A.D.I.-Ogres novadam” finansējumu.