Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK uzsāk starptautiskas jauniešu apmaiņas organizēšanu

08.jūnijā 2017 Projekti

Ziņa publicēta 08.06.2017.

zalais

Kopš 15. maija LSK realizē jauniešu apmaiņu “Doing local, changing global”, kuras mērķis ir sniegt iespēju jauniešiem no dažādām valstīm mācīties un vairāk iepazīt brīvprātīgā darba iespējas un to dažādību atsevišķās valstīs, tāpat, izveidot platformu vienotai starptautiskai brīvprātības aktivitātei projekta dalībvalstīs. Apmaiņā piedalīsies jaunieši no sešām valstīm – Latvijas, Nīderlandes, Austrijas, Vācijas, Igaunijas un Portugāles.

Projekta galvenie uzdevumi ir: 

  • sniegt apmaiņas dalībniekiem iespēju iepazīt brīvprātīgā darba aktivitāšu daudzveidību dažādās valstīs, dalīties pieredzē un mācīties vienam no otra;
  • dāvāt izpratni par to, cik svarīgs un nozīmīgs ir brīvprātīgais darbs, sniedzot pozitīvu ieguldījumu nacionālā un starptautiskā līmenī;
  • attīstīt jauniešos savstarpējās komunikācijas, sadarbības, lēmumu pieņemšanas, problēmu risināšanas un prezentācijas prasmes;
  • veicināt sadraudzību starpt jauniešiem, sapratni un cieņu pret kultūru dažādību, mazināt stereotipus un izstrādād jaunas iniciatīvas lokālā un starptautiskā līmenī.

Projekta īstenošanas laikā tiks organizētas:

  • Plānošanas vizīte 7. – 10. jūnijā, kurā piedalīsies divi jaunatnes apmaiņas dalībnieki (dalībnieks un līderis) no katras dalībvalsts. Vizītes laikā dalībnieki tiek iepazīstināti ar jauniešu apmaiņu “Doing local, changing global”, tās mērķi, uzdevumiem, praktisko informāciju, notiek apmaiņas plānošanas process.
  • Jauniešu apmaiņas nometne 2. – 12. jūlijā. Tajā piedalās jauniešu grupas no katras dalībvalsts Sarkanā Krusta nacionālās biedrības (1 grupas līderis un 5 jaunieši).

Tev varētu arī interēsēt:

Maxima veikalos sākušās “Mīluļu dienas”

21.septembrī 2022 Sociālais atbalsts
No 20. septembra līdz 3. oktobrim ikviens ir aicināts iegādāties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Sarkanā Krusta Eiropas Savienības birojs publicējis rakstu par LSKJ projektu “Elpo, lai priecātos”

21.septembrī 2022 Jaunieši
Biroja mājaslapā tiek publicēta informācija var veiksmīgi īstenotiem un ietekmi atstājošiem SK nacionālo biedrību projektiem.

Vidzemes iekļaujošajā nedēļa: LSK Vidzemes komiteja aicina uz orientēšanās spēli Valkā

19.septembrī 2022 Komitejas
Notiks orientēšanās spēle, saldumu meistarklases un citas interesantas aktivitātes.

LSK Latgales komiteja dodas iepazīt pirmās palīdzības čempionātu Norvēģijā

19.septembrī 2022 Jaunieši
Notika arī tikšanās ar Norvēģijas SK Oslo komiteju.

Noslēdzies pētījums par Sociālo pakalpojumu pieejamību Vidzemes pašvaldībās

12.septembrī 2022 Komitejas
Pētījuma rezultāti ietver informāciju par iedzīvotāju sociālo portretu, sociālajiem pakalpojumu sniedzējiem un to sniegtajiem pakalpojumiem.