Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK uzsāk jauna projekta “Viena (pa)saule visiem” īstenošanu

12.maijā 2021 Projekti

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” no 2021. gada 1. aprīļa īsteno projektu “Viena (pa)saule visiem” Nr. DIKS-21-444-lī, ko finansē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Projekta īstenošanas periods: 2021. gada 1. aprīlis – 12. novembris

Mērķi:

Projekta virsmērķis ir veicināt bēgļu, patvēruma meklētāju un trešo valstu valstspiederīgo, vecumā no 7-50 gadiem, dzīves kvalitātes paaugstināšanos un integrāciju sabiedrībā, sekmējot saliedētākas sabiedrības veidošanos Rīgā.

Projekta tiešais mērķis ir veicināt bēgļu, patvēruma meklētāju un trešo valstu valstspiederīgo aktīvu iesaistīšanos sabiedriskās aktivitātēs, apmeklējot piedāvātās nodarbības, iedrošināt viņus un nodrošināt tiem iespēju iepazīt veidus, apgūstot jaunas un noderīgas prasmes, lai veiksmīgi iesaistītos darba tirgū vai uzsāktu savu uzņēmējdarbību, kā arī lietderīgi pavadot savu brīvo laiku ar vietējiem iedzīvotājiem, tādējādi sekmējot viņu integrāciju vietējā sabiedrībā.

Projekta laikā tiks organizēti 3 aktivitāšu/ pasākumu bloki:

  1. Informatīvie pasākumi Rīgas iedzīvotājiem – 2 pasākumi, lai informētu iedzīvotājus par iespējām iesaistīties projekta mērķa grupas integrācijā;
  2. Sieviešu darba prasmju celšanas nodarbības – 5 uzņēmējdarbības prasmju celšanas nodarbību cikli, kā arī no augusta līdz oktobrim dalībniecēm būs iespēja apgūt šūšanas prasmes, sadarbībā ar biedrību “Rokdarbu rezidence”’;
  3. Brīvā laika integrācijas pasākumi (ģimenēm un jauniešiem) – pasākumi vietējiem iedzīvotājiem kopā bēgļiem vai patvēruma meklētājiem un trešo valstu valstspiederīgajiem, kuru laikā dalībniekiem būs iespēja kopīgi darboties gan radošās darbnīcās, gan galda spēļu vakaros, piknikos, pārgājienos un citās aktivitātēs, ko dalībnieki varēs plānot paši, balstoties uz savām interesēm.

Projekta aktivitāšu rezultātā būs veicināta bēgļu, patvēruma meklētāju un Trešo valstu valstspiederīgo prasmes, aktīva iesaistīšanās sabiedriskās aktivitātēs, apmeklējot piedāvātās nodarbības. Vietējiem iedzīvotājiem būs veicināta izpratne migrācijas jautājumos, paplašināts redzesloks, mazināti stereotipi un šķēršļi kopējai sadarbībai.

Projekta kopējais budžets: EUR 7422,26

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Rīgas seniori devušies pirmajā Veselīgajā pastaigā

17.jūnijā 2021 Uncategorized
2021. gada 15.jūnijā 20 Rīgas seniori devās pirmajā Veselīgajā pastaigā pa Pārdaugavu.

Sākusies pieteikšanās SKSP federācijas inovāciju akadēmijai!

17.jūnijā 2021 Jaunieši
Tiks atbalstīti projekti, kas palīdzēs vietējai kopienai atkopties no pandēmijas.

Aicinām jauniešus piedalīties vebinārā “Domu pulkstenis. Izdegšana un laika plānošana”

16.jūnijā 2021 Projekti
29. jūnijā notiks vebinārs “Personības resursi laika plānošanā un stresa mazināšanā”, kuru vadīs Nataļja Gudakovska.

Aicinām jauniešus piedalīties vebinārā “Personības resursi laika plānošanā un stresa mazināšanā”

16.jūnijā 2021 Projekti
30. jūnijā notiks vebinārs “Personības resursi laika plānošanā un stresa mazināšanā”, kuru vadīs psiholoģe Gunda Pūce.