Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK turpina būt līdzās, lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem

Pateicoties iedzīvotāju finansiālajam un praktiskajam atbalstam, LSK nerimstoši turpina strādāt, lai palīdzētu Ukrainas karā cietušajiem civiliedzīvotājiem.

LSK novērtē līdzcilvēku aktīvo iesaisti kara izraisītās humānās krīzes seku mazināšanā, jo tikai kopā iespējams palīdzēt tiem, kam tas nepieciešams visvairāk.

Kopš LSK labdarības kampaņas “Palīdzi mums palīdzēt Ukrainai” sākuma pagājuši vairāk kā 5 mēneši. Līdz šim fiziskas un juridiskas personas Ukrainas atbalstam ziedojušas vairāk kā EUR 460 000, no kuriem 50% pārskaitīti:

Par Latvijas un citu valstu ziedojumiem Ukrainas SK iegādājies pārtiku, higiēnas preces, būvmateriālus cietušās infrastruktūras atjaunošanai. Daļa ziedojumu novirzīti uz pārtikas kuponu un humānās palīdzības programmu, pagaidu izmitināšanas centriem, reģionālajām komitejām, lai tās varētu sniegt nepieciešamo atbalstu vietējām kopienām. Nauda izmantota arī degvielas iegādei un loģistikas atbalstam. Plašāka informācija pieejama ŠEIT.

  • Starptautiskajai SK Komitejai, kas Ukrainā ir nogādājusi vairāk nekā 500 tonnas medicīnas, pārtikas un citas palīdzības preču, izvietojusi dzeramā ūdens ņemšanas iekārtas. SSKK ir nosūtījusi uz reģionu medicīnas darbiniekus, tostarp ķirurgus, psihologus, ieroču piesārņojuma speciālistus, inženierus, loģistikas un citus, kas var nekavējoties palīdzēt cilvēkiem, kuriem tā nepieciešama.
  • Starptautiskajai SK un SP nacionālo biedrību federācijai, kas Ukrainā un Eiropas reģionālajā birojā nodrošina ārkārtējo atbalstu operāciju vadībā, veselības aprūpē, palīdzības sniegšanā, loģistikā, informācijas pārvaldībā un komunikācijā.

Ukrainas Sarkanais Krusts ar Starptautiskās SKSP Federācijas, Starptautiskās SK komitejas un citu valstu SK nacionālo biedrību līdzdalību kopš 24. februāra palīdzējis jau vairāk nekā 5,4 miljoniem cilvēku.

Savukārt otru daļu ziedojumu LSK izmanto, lai nekavējoties palīdzētu Ukrainas bēgļiem, kuri ierodas Latvijā, kā arī, lai veidotu Ukrainas bēgļu atbalsta fondu palīdzības sniegšanai nākotnē.

LSK īstenotās programmas bēgļu atbalstam:

Plašāk ŠEIT

Palīdzības nodrošināšana notiek ciešā sadarbībā ar valsts institūcijām, tai skaitā pašvaldībām un citām nevalstiskajām organizācijām.

Sakām paldies katram ziedotājam un atbalstītājam par izrādīto solidaritāti, sniedzot finansiālu un praktisku atbalstu! Līdzcietības un labestības stiprināšana Latvijas un pasaules sabiedrībā šajos humānās krīzes apstākļos ir nenovērtējama. Paldies, ka palīdzat mums palīdzēt cietušajiem Ukrainas iedzīvotājiem!

Kopā varam palīdzēt!

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aktīvie Rīgas seniori izzina interesanto Latvijas vēsturi Lielajos kapos

Kopā tiek organizētas 12 pastaigas 4 dažādos maršrutos Rīgā.

Noslēgusies nometne “Kultūrai pa pēdām”: piedalījušies arī ukraiņu bērni

Dienas nometnes ietvaros bērni apguva latviešu valodu ar spēļu, rotaļu, izglītojošu nodarbību palīdzību.

LSK sekretariātā viesojies Norvēģijas vēstnieks Latvijā

10.augustā 2022 Uncategorized
9. augustā LSK sekretariātā viesojās Kristians Ēdegors, Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors. Viņš iepazinās ar LSK darbību Latvijā, galvenajām aktivitātēm, kā arī ar esošo sadarbību starp LSK un Norvēģijas SK un tā reģionālajām komitejām.

Daugavpils kļūst par 9 šuvējām bagātāka: noslēdzas sociālā atbalsta projekts

09.augustā 2022 Projekti
Kopā 9 sievietes 180 stundu apjomā apguva šūšanas arodu.

Rīgas seniori dodas veselīgajā pastaigā, Mārupītes ieteku Daugavā meklējot

Spītējot lietainajam laikam, aktīvākie Rīgas seniori, nodrošinājušies ar lietusmēteļiem, lietussargiem, devās ceļā. 

Bērni ar īpašām vajadzībām un viņu draugi Jūrmalā piedalījušies integrētajā nometnē

04.augustā 2022 Sociālais atbalsts
Nometne notika ESF projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Jūrmalā” ietvaros.