Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

 

Arvien turpinās karadarbība Ukrainā, tā kļūst arvien nežēlīgāka un prasa arvien jaunus upurus, civiliedzīvotāju ciešanas nav vārdos aprakstāmas. Notiekošo jau var saukt par vispārēju humānu krīzi: notiek apšaude un uzbrukumi civiliedzīvotājiem, trūkst pārtikas, medikamentu, dzeramā ūdens. Nav pieejami elementāri pakalpojumi – veselības aprūpe, siltums, transports.

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) izsaka pateicību visiem, kas nepaliek vienaldzīgi un iesaistās palīdzības sniegšanā, atbalstot Ukrainā cietušos cilvēkus! Sakām lielāko paldies visiem, kas iesaistījušies sabiedriskajās iniciatīvās, kampaņās un humānās palīdzības ziedojumu organizēšanā Ukrainas atbalstam! LSK daļu no saņemtajiem ziedojumiem (ap 50%) pārskaita Starptautikajai Sarkanā Krusta Komitejai, Starptautiskajai SKSP Federācijai un Ukrainas Sarkanajam Krustam palīdzības sniegšanai cietušajiem Ukrainā, kas palīdzību sniedz ātrāk un tiešāk. Tāpat ziedojumi tiek izlietoti, lai sniegtu nepieciešamo atbalstu Ukrainas iedzīvotājiem, kuri ieradušies Latvijā.

LSK ir iesaistījusies arī Latvijā iebraucošo Ukrainas bēgļu uzņemšanā, nodrošinot nepieciešamo palīdzību, apģērbu, sadarbībā ar pašvaldībām piedāvāta izmitināšana.  Palīdzības sniegšanā lielā vienprātībā iesaistījušās daudzas nevalstiskās un valstiskās institūcijas. LSK organizē dažādus integrācijas pasākumus – valodu apmācības bērniem un pieaugušajiem, sporta, kultūras un citus pasākumus. 

Vairāk par LSK atbalstu Ukrainas iedzīvotājiem lasi šeit

Ikvienam, savu iespēju robežās, ir iespēja ziedot LSK palīdzības sniegšanai Ukrainas iedzīvotājiem:  

  • Bankas pārskaitījums LSK ziedojumu kontā, maksājuma mērķī norādot “Ukrainai”:
  • Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”
  • Šarlotes 1D, Rīga, LV-1001
  • Reģ.Nr. 40008002279
  • A/S Swedbank
  • Bankas kods: HABALV22
  • Konta numurs: LV28HABA0140J04577004
  • Zvans uz LSK ziedojuma tālruņa numuru 90006880 (maksa par vienu zvanu: EUR 1.42).

 

Kopā varam palīdzēt!