Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Rīgā tikusies ar kolēģiem no Starptautiskās Sarkanā Krusta Komitejas (SSKK)

18. maijā LSK sekretariātā viesojās SSKK pārstāvji no Ženēvas, Šveices. Kolēģi iepazinās ar aktuālajām LSK aktivitātēm, tai skaitā, sniegto palīdzību Ukrainas bēgļiem Latvijā.

Notiekošās karadarbības kontekstā tika diskutēts arī par Starptautisko humanitāro tiesību nozīmi un aktualizēšanu reģionālā un vietējā līmenī.

SSKK pateicās visiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri LSK labdarības kampaņā “Palīdzi mums palīdzēt Ukrainai” ziedojuši finansiālus līdzekļus Ukrainas iedzīvotāju atbalstam. Cilvēku izrādītā solidaritāte un līdzcietība ir nenovērtējama, jo īpaši tad, kad palīdzība nepieciešama tik lielam skaitam cietušo.

Vizītes ietvaros SSKK kolēģi tikās arī ar amatpersonām LR Saeimā un Veselības ministrijā. Tāpat viņi viesojušies SK nacionālajās biedrībās Igaunijā un Lietuvā.

Kopā varam palīdzēt!

LSK atbalsts Ukrainas bēgļiem

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.