Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK piedalās starptautiskā vebinārā par HIV, tuberkulozes un hepatīta inficēto vajadzībām COVID-19 kontekstā

28.janvārī 2021 Starptautiskā sadarbība

2021. gada 21. janvārī biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” pārstāvji piedalījās vebinārā “HIV, tuberkulozes, hepatīta inficēto un narkotiku lietotāju specifisko vajadzību risināšana COVID-19 kontekstā”, kuru organizēja tīkls “ERNA – Eiropas Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness sadarbības tīkls HIV/ AIDS, tuberkulozes, C hepatīta mazināšanai”  kopā ar Starptautiskā Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness nacionālo biedrību federācijas (SSKSPF) Eiroapas reģionālo biroju.

Pasākumā uzstājās Dr. Askars Jedilbajevs no Pasaules Veselības organizācijas Eiropas reģionālais biroja, Dr. Davrons Mukhamadjevs, SSKSPF Eiropas veselības un aprūpes koordinators. Labās prakses piemēros dalījās Sarkanā Krusta Eiropas reģiona nacionālās biedrības, tai skaitā Spānijas, Horvātijas, Slovēnijas, Itālijas nacionālās biedrības. Pieredzē dalījās pārstāvji no Azerbaidžānas, Tadžikistānas un Kirgizstānas nacionālajām biedrībām.

Pasākuma mērķis bija apmainīties ar zināšanām, lai pandēmijas laikā palīdzētu galvenajām neaizsargātāko iedzīvotāju grupām, ietverot psihosociālo atbalstu, kaitējuma mazināšanu un rīkus cilvēku atbalstam saskaņā ar reaģēšanas plānu COVID-19 kontekstā. 

Tev varētu arī interēsēt:

Projekta “Brīvprātīgā darba veicināšana senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanai” martā notikušās aktivitātes

16.aprīlī 2021 Projekti
Martā projekta dalībnieki radoši darbojušies, lai sveiktu sievietes svētkos.

LSK nodrošina pedagogus PMC “Mucenieki” un “Rīta vēsmā”

14.aprīlī 2021 Projekti
Projekts “Droši būt, droši mācīties”: PMC "Mucenieki" un sociālajā centrā “Rīta Vēsma” LSK nodrošina pedagogus

Maxima un LSK, atsāk trūcīgo un maznodrošināto mājas mīluļu iepriecināšanu

13.aprīlī 2021 Humanitāte
Atsākas labdarības akcija Mīluļu dienas. Tā ļauj ne vien iegādāties pūkaiņiem nepieciešamo īpaši izdevīgi, bet arī palīdzēt līdzcilvēkiem.

SARC “Seda” klienti radoši sagaida Lieldienas

12.aprīlī 2021 Komitejas
Gatavojoties Lieldienām, sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra "Seda" klienti iesaistījās dekoru izveidē.

LSK Vidzemes komitejā Lieldienās sāk gaidīt Ūsiņus

12.aprīlī 2021 Komitejas
LSK Vidzemes komitejā biedri un brīvprātīgi rāda savus radošos talantus.