Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK piedalās NATO apmācībās reaģēšanai ārkārtas situācijās

Ziņa publicēta: 24.07.2017.

Starptautiskās Sarkanā Krusta komitejas (ICRC) misija ir nodrošināt humāno aizsardzību un palīdzību bruņotu konfliktu un citu vardarbības situāciju upuriem. Tā rīkojas, reaģējot uz ārkārtas situācijām, un tajā pašā laikā veicina starptautisko humanitāro tiesību ievērošanu un to īstenošanu valstu tiesību aktos. Sarkanā Krusta nacionālās biedrības visā pasaulē, tajā skaitā Latvijā, strādā, balstoties uz humānisma principiem, miera laikā īsteno preventīvas darbības miera saglabāšanai un nemieru gadījumos – palīdzības sniegšanai ārkārtas situācijās.

Šī gada jūnijā LSK piedalījās NATO organizētās mācībās Polijā saistībā ar sagatavotību ārkārtas situācijām. Mācību laikā notika konfliktsituācijas imitācijas spēle. LSK Pirmās palīdzības un Ārkārtējo situāciju programmas koordinators Lauris Mainieks apmācību laikā dalībniekiem izklāstīja biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) darbību un iespējamo palīdzības organizēšanu konfliktā cietušiem civiliedzīvotājiem. Spēles ietvaros notika tikšanās ar NATO spēku pārstāvjiem, kuru laikā tika apspriests, kā LSK organizēts konvojs ar humāno palīdzību varētu nonākt Igaunijas teritorijā. Tikšanās laikā L. Mainieks nodeva ICRC kontaktinformāciju, plānoja konvoja maršrutu un laika grafiku.

Foto no publiski pieejamas informācijas.

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.