Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK nodrošina pedagogus PMC “Mucenieki” un “Rīta vēsmā”

14.aprīlī 2021 Projekti

Projekta “Droši būt, droši mācīties” ietvaros biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) nodrošina pedagogus Patvēruma meklētāju centrā “Mucenieki”, Ropažu novadā, un sociālo pakalpojumu centrā bērniem ar funkcionāliem traucējumiem “Rīta Vēsma”, Daugavpilī. Pedagogu pienākumos ietilpst sniegt atbalstu bērniem attālināto mācību procesā, palīdzēt izprast skolā uzdoto mācību vielu, sniegt atbalstu mājasdarbu sagatavošanā un apgūt darbu ar digitāliem rīkiem, t.sk. e-klase.lv un uzdevumi.lv.

Mēneša laikā kopš projekta uzsākšanas pedagoģisko atbalstu saņēmis 41 skolēns – 17 no tiem Patvēruma meklētāju centrā “Mucenieki” un 24 Sociālo pakalpojumu centrā bērniem ar funkcionāliem traucējumiem “Rīta Vēsma”.  Daugavpilī vairums no bērniem, kuri saņem pedagoga atbalstu mācību vielas apgūšanā, ir sākumskolas vecuma bērni, no kuriem daļai šis ir pirmais mācību gads skolā. Savukārt PMC “Mucenieki” pedagoga atbalstu saņem bēgļu un patvēruma meklētāju bērni no 6 valstīm – Baltkrievijas, Čečenijas, Azerbaidžānas, Ķīnas, Turcijas un Kolumbijas. Vairums patvēruma meklētāju un bēgļu bērni, kuri saņem LSK piesaistītā pedagoga atbalstu, izglītību iegūst pamatskolas klašu grupā.

Uzsākot darbu ar bērniem, pedagogs individuāli izvērtē katra bērna vajadzības un prasmes, kā arī sniedz nepieciešamo atbalstu veiksmīgai integrācijai izglītības procesā. Pedagogi bērniem palīdz apgūt mācību vielu, kā arī veicina lasīšanas un matemātikas prasmju uzlabošanu.

Pedagogu atbalsts ir nenovērtējama palīdzība sociālam riskam pakļautajām ģimenēm, jo ne vienmēr vecākiem ir prasmes un iemaņas kļūt par bērna skolotāju. LSK piesaistīto pedagoga atbalsts sniedz iespēju bērniem neizkrist no skolas vides un sekmīgi apgūt mācību vielu.

Projekta aktivitāšu nodrošināšanai un pilnvērtīgam atbalstam attālinātajā mācību procesā LSK projekta ietvaros nodrošina datortehniku un multifunkcionālo iekārtu.

Projekts “Droši būt, droši mācīties” tiek finansēts Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „Atbalsts NVO Covid-19 krīzes radīto negatīvo seku mazināšanai” ietvaros. 

 

Tev varētu arī interēsēt:

LSK sveic Pasaules ģimenes dienā!

15.maijā 2021 Meklēšanas dienests
Vai zināji, ka Meklēšanas dienests ir viena no senākajām Sarkanā Krusta kustības darbības jomām?

Ieskats LSK Jaunatnes svētku aktivitātes

13.maijā 2021 Jaunieši
Par godu starptautiskajai Sarkanā Krusta (SK) un Sarkanā Pusmēness (SP) dienai norisinājušās vairākas aktivitātes.

LSK aicina pieteikties Motivācijas programmas grupām Vidzemē

13.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK un SIF aicina diskriminācijas un sociālās atstumtības riskam pakļautās personas pieteikties dalībai Motivācijas programmā.

LSK uzsāk jauna projekta “Viena (pa)saule visiem” īstenošanu

12.maijā 2021 Projekti
Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” kopš 2021. gada 1. aprīļa īsteno projektu “Viena (pa)saule visiem”

LSK aicina darbā sertificētu klīnisko psihologu

11.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK darbā aicina klīnisko psihologu LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienības Sociālās rehabilitācijas pakalpojumā “Mežrozes”.

LSK Jaunieši sanāk kopā, lai atzīmētu Pasaules SKSP dienu

10.maijā 2021 Jaunieši
8. maijā, atzīmējot Pasaules Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness dienu, LSK Jaunatnes brīvprātīgie piedalījās sirsnīgā kopā sanākšanā tiešsaistē.