Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Meklēšanas dienests palīdz satikties divām pasaules malām

04.februārī 2021 Meklēšanas dienests

2020. gada augustā LSK Meklēšanas dienests saņēma meklēšanas pieteikuma anketu no kāda Latvijā dzīvojoša kunga, kurš vēlējās atjaunot kontaktus ar savu radinieci (savas vecmammas māsīcu) un viņas meitu.

Meklētā persona, būdama bērns, 1945. gadā ar vecākiem devās bēgļu gaitās. Dzīvojot Jaunzēlandē, kontaktus uzturēja ar savu Latvijā palikušo brālēnu, tomēr pēc brālēna nāves sazināšanās pārtrūkusi.

LSK Meklēšanas dienests sazinājās ar Jaunzēlandes Sarkano Krustu, kam izdevās sievieti atrast. Viņa ir vesela, jūtas labi un bija gatava nodot savu kontaktinformāciju radiniekam Latvijā. Jaunzēlandes Sarkanā Krusta pārstāvji sazinājās arī ar meklētās personas meitu, kas pašlaik dzīvo Austrālijā. Arī meita dalījās ar savu kontaktinformāciju, jo ļoti vēlas apciemot dzimtas mājas Latvijā. 

Pieteikuma iesniedzējam ir nodota visa saņemtā informācija. Tāpat, kungs dalījies sirsnīgos pateicības vārdos:

“Ļoti pateicos Jums par palīdzību kontaktu atjaunošanā ar maniem radiniekiem! Lai Dievs svētī arī Jūsu turpmāko darbu un palīdzēšanu cilvēkiem!”

Vairāk par LSK Meklēšanas dienestu šeit

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.