Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK Latgales komiteja organizējusi komandas saliedēšanas pasākumu

28.jūlijā 2021 Komitejas

No 23. līdz 25. jūlijam trīs dienas Adamovas muižā, Rēzeknes novadā notika biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) Latgales komitejas darbinieku un brīvprātīgo saliedēšanas pasākums.

Apzināmies, ka ir svarīgi atbilstoši novērtēt darbiniekus un brīvprātīgos, kuri arī krīzes situācijās sniedz atbalstu cilvēkiem. Liela nozīme ir izpratnei par spēcīgu komandu, kas organizācijas ietvaros veic humanitāro darbu. Nepieciešams apzināties, ka bez brīvprātīgajiem nebūtu iespējams sniegt palīdzību sabiedrības mazāk aizsargātajai daļai.

Šis pasākums veicināja darbinieku un brīvprātīgo piederības sajūtu organizācijai, kas turpmāk paaugstinās darbinieku produktivitāti un uzlabos darba efektivitāti. Tā laikā darbinieki un brīvprātīgie veicināja savas spējas sadarboties, komunicēt, risināt problēmas, vienlaikus iepazīstot labāk viens otru.

Pasākums bija kā platforma jaunu ideju ģenerēšanai un to īstenošanai nākotnē. Pasākumā piedalījās darbinieki un brīvprātīgie no Rēzekne, Preiļiem, Ludzas.

Liels paldies par komandas saliedēšanu un programmas pilnu nodrošināšanu piedzīvojumu organizācijai “Lūzumpunkts” un Mārim Resnim!

LSK Latgales komiteja īsteno projektu “LSK Latgales komitejas kapacitātes celšana”. Finansētājs AIF.

Tev varētu arī interēsēt:

Pieteikšanās treniņkursam “LĪDERA SPĒKS” līdz 26. septembrim

21.septembrī 2021 Projekti
10 nodarbības no 5. oktobra līdz 16.decembrim – otrdienās pl. 17.30 – 20.30 Zoom un 3 svētdienas klātienē Rīgā.

Notiks tiešsaistes diskusija par higiēnas produktu trūkumu meitenēm mēnešreižu laikā

21.septembrī 2021 Kampaņas
Aicinām uz tiešsaistes diskusiju par higiēnas produktu trūkumu meitenēm mēnešreižu laikā 24. septembrī, plkst. 13.00 - 14.00. 

Karavīri dalās sirsnībā un ziedo pārtikas pakas trūcīgajiem

17.septembrī 2021 Starptautiskā sadarbība
13. septembrī Slovākijas armijas un NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas karavīri SC “Gaiziņš” ziedoja vairāk kā 400 pašu sagādātas pārtikas pakas.

Latvijas Radio: Labdarības programma «Pats savam galdam» mudina ģimenes Latgalē sēt un stādīt

16.septembrī 2021 Komitejas
LSK Krāslavas, Dagdas un Aglonas novadu komiteja aktīvi iesaistās programmā, kas palīdz ģimenēm izveidot savus mazdārziņus.

8 starptautisko aizsardzību saņēmušas sievietes apgūst šūšanas prasmi

15.septembrī 2021 Projekti
3. augustā 8 sievietes projekta "Viena pa(saule) visiem" ietvaros uzsāka šūšanas apmācību ciklu,

HIV NVO kopsadarbība: iesaistās arī LSK Jaunatne

15.septembrī 2021 Projekti
LSK Jaunatne iesaistās kopīgā izglītojošā kopprojektā par HIV tēmu.