Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK jaunieši piedalās apmācībās par brīvprātīgo piesaisti

01.martā 2021 Jaunieši

Šī gada 13. un 20. februārī notika LSKJ organizētas mācības, kurās piedalījās brīvprātīgie no Rīgas un visas Latvijas.

Abās mācības, galvenokārt, tika likts uzsvars uz jauniešu nodaļu kapacitātes stiprināšanu un  iesaistes veicināšanu brīvprātīgajā darbā.

Pirmās mācības vadīja sociālo tīklu eksperts un uzņēmuma “Sociālo tīklu māja” dibinātājs Roberts Klēpis. Tās deva jauniešiem iespēju uzzināt aktualitātes par dažādu sociālo tīklu vidēm, sociālo tīklu algoritmiem, kā arī to, kā izmantot sociālos tīklus un vizuālos materiālus, lai stāstītu par savu darbību, reklamētu savus organizētos pasākumus un iesaistītu jauniešus aktivitātēs. Tika organizēts arī grupu darbs, kurās jaunieši diskutēja par tādām tēmām kā kampaņas plānošana, vizuālais noformējums, datu analīze, tekstu sagatavošana un trendu uzķeršana. Mācībās piedalījās 34 jaunieši no Rīgas, Daugavpils, Liepājas, Valmieras, Limbažiem, Preiļiem un Dagdas.

Otrās mācības tika organizētas kā pieredzes apmaiņas sesijas kopā ar pārstāvjiem no biedrības “Radi vidi pats”, “Piedzīvojumu gars”, Alūksnes bērnu un jauniešu centra, kā arī ar savu pieredzi jauniešu iesaistīšanā dalījās LSKJ brīvprātīgie jaunieši no Valmieras un Daugavpils nodaļām. Mācību otrajā daļā jauniešiem tika dota iespēja mazākās grupās diskutēt par jauniešu iesaistes iespējām savās nodaļās, veidot praktiskus plānus kā arī dalīties ar savām idejām ar visu grupu. Šajās mācībās piedalījās 20 jaunieši no Rīgas, Daugavpils, Liepājas, Balviem, Višķiem, Preiļiem un Valmieras.

Apmācību norisi atbalsta Rīgas domes Kultūras, izglītības un sporta departaments projekta “Komandas spēks” ietvaros.

 

LSK Jaunatnes nodaļu aktīvisti vairākas reizes gadā sanāk kopā lai dalītos ar pieredzi, apgūtu jaunas prasmes, zināšanas, ko izmantot tālākajā brīvprātīgā darba veikšanā. Pievienojies arī Tu, aizpildot pieteikumu – https://www.redcross.lv/jauniesi/pievienojies-lskj/

Pievienoties LSK brīvprātīgo jauniešu komandai var šeit: https://www.redcross.lv/jauniesi/

 

Tev varētu arī interēsēt:

Projekta “Brīvprātīgā darba veicināšana senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanai” martā notikušās aktivitātes

16.aprīlī 2021 Projekti
Martā projekta dalībnieki radoši darbojušies, lai sveiktu sievietes svētkos.

LSK nodrošina pedagogus PMC “Mucenieki” un “Rīta vēsmā”

14.aprīlī 2021 Projekti
Projekts “Droši būt, droši mācīties”: PMC "Mucenieki" un sociālajā centrā “Rīta Vēsma” LSK nodrošina pedagogus

Maxima un LSK, atsāk trūcīgo un maznodrošināto mājas mīluļu iepriecināšanu

13.aprīlī 2021 Humanitāte
Atsākas labdarības akcija Mīluļu dienas. Tā ļauj ne vien iegādāties pūkaiņiem nepieciešamo īpaši izdevīgi, bet arī palīdzēt līdzcilvēkiem.

SARC “Seda” klienti radoši sagaida Lieldienas

12.aprīlī 2021 Komitejas
Gatavojoties Lieldienām, sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra "Seda" klienti iesaistījās dekoru izveidē.

LSK Vidzemes komitejā Lieldienās sāk gaidīt Ūsiņus

12.aprīlī 2021 Komitejas
LSK Vidzemes komitejā biedri un brīvprātīgi rāda savus radošos talantus.