Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK brīvprātīgie jaunieši mācās pirmo palīdzību

19.aprīlī 2021 Uncategorized

Veiksmīgi sākušās LSK pirmās palīdzības brīvprātīgo vienaudžu izglītotāju mācības. Neatkarīgi no pandēmijas, cilvēki ikdienā piedzīvo dažādus nelaimes gadījumus – iegūst brūces, apdedzinās un gūst dažādas traumas. Jaunieši, kuri organizācijā darbojas kā brīvprātīgie, arī šogad varēja pieteikties uz pirmās palīdzības mācībām, lai pēc tām nepieciešamības gadījumā zinātu, kā ikdienā rīkoties, lai palīdzētu līdzcilvēkiem, kā arī, lai varētu ar zināšanām un prasmēm dalīties LSK organizētās aktivitātēs. Jaunieši tiek apmācīti izmantot dažādas izglītojošas un interaktīvas metodes un rīkus.

Drošības apsvērumu dēļ, apmācības šogad norisinās attālināti, izmantojot dažādas mācību metodes. Sertificēta pirmās palīdzības pasniedzēja vada nodarbības tiešsaistē un praktiskie uzdevumi dalībniekiem jāveic patstāvīgi mājās.

Apmācības norisinās projekta “Komandas spēks” ietvaros. Projekta norisi atbalsta Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. 

Tev varētu arī interēsēt:

LSK sveic Pasaules ģimenes dienā!

15.maijā 2021 Meklēšanas dienests
Vai zināji, ka Meklēšanas dienests ir viena no senākajām Sarkanā Krusta kustības darbības jomām?

Ieskats LSK Jaunatnes svētku aktivitātes

13.maijā 2021 Jaunieši
Par godu starptautiskajai Sarkanā Krusta (SK) un Sarkanā Pusmēness (SP) dienai norisinājušās vairākas aktivitātes.

LSK aicina pieteikties Motivācijas programmas grupām Vidzemē

13.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK un SIF aicina diskriminācijas un sociālās atstumtības riskam pakļautās personas pieteikties dalībai Motivācijas programmā.

LSK uzsāk jauna projekta “Viena (pa)saule visiem” īstenošanu

12.maijā 2021 Projekti
Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” kopš 2021. gada 1. aprīļa īsteno projektu “Viena (pa)saule visiem”

LSK aicina darbā sertificētu klīnisko psihologu

11.maijā 2021 Sociālais atbalsts
LSK darbā aicina klīnisko psihologu LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienības Sociālās rehabilitācijas pakalpojumā “Mežrozes”.

LSK Jaunieši sanāk kopā, lai atzīmētu Pasaules SKSP dienu

10.maijā 2021 Jaunieši
8. maijā, atzīmējot Pasaules Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness dienu, LSK Jaunatnes brīvprātīgie piedalījās sirsnīgā kopā sanākšanā tiešsaistē.