Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK aicina pieteikties Motivācijas programmas grupām Vidzemē

13.maijā 2021 Sociālais atbalsts

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” un Sabiedrības integrācijas fonds aicina diskriminācijas un sociālās atstumtības riskam pakļautās personas (tai skaitā 50+ vecuma grupā) pieteikties dalībai Motivācijas programmā. Pieteikties aicinām cilvēkus:

  • no citām etniskām grupām,
  • ar invaliditāti,
  • kuri ir piedzīvojuši vardarbību,
  • kuri kopj savus tuviniekus.

Programmas laikā dalībniekiem bez maksas būs iespēja saņemt pārmaiņu aģenta, psihologa, karjeras konsultanta un jurista konsultācijas, kā arī kļūt drošākiem, pārliecinātākiem un attīstīt jaunas prasmes atbalsta grupās. Pēc Motivācijas programmas sekmīgas beigšanas būs iespēja piedalīties kursos un apmācībās savas profesionālās kvalifikācijas celšanai. Programmas ilgums – 6 mēneši.

Līdz 2021. gada 1. jūnijam ir iespēja pieteikties Motivācijas programmas grupās Staiceles pilsētā, Braslavas pagastā, Limbažu pilsētā, Umurgas un Pāles pagastā.

Lai pieteiktos programmā un saņemtu papildus informāciju, lūgums sazināties ar Motivācijas programmas Vidzemes reģiona koordinatori Sandru Našenieci, rakstos uz e-pastu lsk.vidzeme@redcross.lv vai zvanot pa tālruni 26547927.

Motivācijas programma un atbalsta pasākumi cilvēkiem, kas vēlas iekļauties nodarbinātībā un izglītībā, tiek veikts Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta “Dažādības veicināšana” (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums 85% apmērā piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un 15% finansē Latvijas valsts.

Tev varētu arī interēsēt:

Pirmās Atbalsta kartes veiksmīgi izsniegtas Rīgā, Kuldīgā, Tukumā un citviet

20.septembrī 2023 Projekti
Karšu izsniegšana notiek Ukrainas krīzes un tās ietekmēto valstu ārkārtas programmas Latvijā ietvaros.

Rīgas komiteja organizē bērnu ekskursiju

19.septembrī 2023 Komitejas
Muzejā bērnus gaidīja gids, kurš iepzīstināja ar rakstnieka Ernesta Birznieka- Upīša dzimtajām mājām.

Valkas iedzīvotāji tiek aicināti uz pasākumu “Sadziedāsim kopā”

18.septembrī 2023 Komitejas
Pasākums norisināsies 28.septembrī sākot no plkst. 13.00 grupu dzīvokļos, Tālavas ielā 33, Valkā. 

LSKJ Balvu nodaļas jaunieši dalās ar pirmās palīdzības zināšanām

18.septembrī 2023 Jaunieši
Balvu nodaļas brīvprātīgie jaunieši dalījās ar savām zināšanām pasākumā "Esmu dzimis Balvos".

Kuģa avārija Igaunijas piekrastes ūdeņos: lauka vingrinājumu laikā tiek praktizēta evakuācija

18.septembrī 2023 Pirmā palīdzība
No 15. līdz 17. septembrim Igaunijas, Somijas, Latvijas un Lietuvas Sarkanā Krusta darbinieki un brīvprātīgie piedalījās mācībās par kuģa avāriju, izraisītajām sekām un ekvakuācijas praktisku apgūšanu. Pēc scenārija simulētā kuģa avārija notika Hījumā piekrastē Igaunijā, kā rezultātā palīdzība jāsniedz vismaz 1800 cilvēkiem.  Mācību mērķis ir attīstīt pārrobežu sadarbību masveida evakuācijas gadījumā. Konkrētāk, kā reģistrēties, īslaicīgi …

LSK Zemgales komitejas Ogres birojs līdzdarbojas vasarīga pasākuma organizēšanā ukraiņiem

11.septembrī 2023 Sociālais atbalsts
Pasākuma organizatori atzīst, ka pasākums bija izdevies un pozitīvas emocijas raisošs.