Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

LSK aicina pieteikties Motivācijas programmas grupām Vidzemē

13.maijā 2021 Sociālais atbalsts

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” un Sabiedrības integrācijas fonds aicina diskriminācijas un sociālās atstumtības riskam pakļautās personas (tai skaitā 50+ vecuma grupā) pieteikties dalībai Motivācijas programmā. Pieteikties aicinām cilvēkus:

  • no citām etniskām grupām,
  • ar invaliditāti,
  • kuri ir piedzīvojuši vardarbību,
  • kuri kopj savus tuviniekus.

Programmas laikā dalībniekiem bez maksas būs iespēja saņemt pārmaiņu aģenta, psihologa, karjeras konsultanta un jurista konsultācijas, kā arī kļūt drošākiem, pārliecinātākiem un attīstīt jaunas prasmes atbalsta grupās. Pēc Motivācijas programmas sekmīgas beigšanas būs iespēja piedalīties kursos un apmācībās savas profesionālās kvalifikācijas celšanai. Programmas ilgums – 6 mēneši.

Līdz 2021. gada 1. jūnijam ir iespēja pieteikties Motivācijas programmas grupās Staiceles pilsētā, Braslavas pagastā, Limbažu pilsētā, Umurgas un Pāles pagastā.

Lai pieteiktos programmā un saņemtu papildus informāciju, lūgums sazināties ar Motivācijas programmas Vidzemes reģiona koordinatori Sandru Našenieci, rakstos uz e-pastu lsk.vidzeme@redcross.lv vai zvanot pa tālruni 26547927.

Motivācijas programma un atbalsta pasākumi cilvēkiem, kas vēlas iekļauties nodarbinātībā un izglītībā, tiek veikts Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta “Dažādības veicināšana” (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums 85% apmērā piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un 15% finansē Latvijas valsts.

Tev varētu arī interēsēt:

Rīgas seniori devušies pirmajā Veselīgajā pastaigā

17.jūnijā 2021 Uncategorized
2021. gada 15.jūnijā 20 Rīgas seniori devās pirmajā Veselīgajā pastaigā pa Pārdaugavu.

Sākusies pieteikšanās SKSP federācijas inovāciju akadēmijai!

17.jūnijā 2021 Jaunieši
Tiks atbalstīti projekti, kas palīdzēs vietējai kopienai atkopties no pandēmijas.

Aicinām jauniešus piedalīties vebinārā “Domu pulkstenis. Izdegšana un laika plānošana”

16.jūnijā 2021 Projekti
29. jūnijā notiks vebinārs “Personības resursi laika plānošanā un stresa mazināšanā”, kuru vadīs Nataļja Gudakovska.

Aicinām jauniešus piedalīties vebinārā “Personības resursi laika plānošanā un stresa mazināšanā”

16.jūnijā 2021 Projekti
30. jūnijā notiks vebinārs “Personības resursi laika plānošanā un stresa mazināšanā”, kuru vadīs psiholoģe Gunda Pūce.