Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Lielā Talka Cēsu un Vidzemes komitejās

03.maijā 2021 Komitejas

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) projekta “Brīvprātīgā darba veicināšana senioru dzīves kvalitātes paaugstināšanai” ietvaros aprīlī notikušās aktivitātes Lielā Talka Cēsu un Vidzemes komitejās. 

Projekta ietvaros aprīlī notika nākamie tematiskie brīvprātīgā darba pasākumi visās 6 LSK komitejās, kas iesaistījušās projektā. Ievērojot visas valstī noteiktos ierobežojumus, projektā iesaistītie brīvprātīgie seniori tika aicināti organizēt dažādas talkošanas un uzkopšanas aktivitātes, balstoties uz esošajām vajadzībām.

Cēsu komitejas brīvprātīgie seniori ļoti čakli pastrādāja un aprīļa laikā sakārtoja:

  1. 24. aprīlī Raunā tika sakopta Puķu ielas 1 mājas apkārtne. Šajā mājā dzīvo vientuļie seniori, kas paši nevar to izdarīt.
  2. Dzērbenē tika sakopti senioru ģimenes kapi, kā arī sakopta SK ēkas apkārtne.
  3. Stalbē tika sakopta SK ēkas apkārtne.
  4. Amatā tika sakopti vecie kapi un Pērļupītes apkārtne.
  5. 21. aprīlī Cēsīs tika sakopta SK ēkas apkārtne un veselības istaba.

Kopā viss darbs aizņēma aptuveni 12 stundas.

Savukārt Vidzemes komitejā notika sekojošas aktivitās:

  1. No 1. līdz 30. aprīlim notika Vidzemes komitejas Valmieras nodaļas uzkopšanas un tīrības pasākumi. Tika veikta Ziedojuma nodaļas pārkārtošana, tīrīšana, lietoto apģērbu pieņemšana, šķirošana, izdale.
  2. Veikta dzīvokļa uzkopšana un logu mazgāšana Sarkanā krusta brīvprātīgajai aktīvistei pirmās grupas invalīdei Valmierā.
  3. Tā kā Valmieras nodaļas telpās, Valmierā, Stacijas ielā 26, kur atrodas arī Sociālie dzīvokļi, no aprīļa otrās puses konstatēta Covid-19 saslimšana, tika ievērotas stingras epidemioloģiskas prasībās, visas aktivitātes tika veiktas kopā strādājot ne vairāk kā divām personām – kopā 18 dienas 4 stundas.
  4. Visu aprīļa mēnesi tika turpināts no Valmieras LSK Ziedojumu nodaļas piegādāt vilnas izstrādājumus brīvprātīgajām aktīvistēm, kuras dziju izārda, satin kamolos un ada zeķes.

Raksts ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raksta saturu atbild biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts”.

Tev varētu arī interēsēt:

Maxima veikalos sākušās “Mīluļu dienas”

21.septembrī 2022 Sociālais atbalsts
No 20. septembra līdz 3. oktobrim ikviens ir aicināts iegādāties suņu un kaķu barību “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Sarkanā Krusta Eiropas Savienības birojs publicējis rakstu par LSKJ projektu “Elpo, lai priecātos”

21.septembrī 2022 Jaunieši
Biroja mājaslapā tiek publicēta informācija var veiksmīgi īstenotiem un ietekmi atstājošiem SK nacionālo biedrību projektiem.

Vidzemes iekļaujošajā nedēļa: LSK Vidzemes komiteja aicina uz orientēšanās spēli Valkā

19.septembrī 2022 Komitejas
Notiks orientēšanās spēle, saldumu meistarklases un citas interesantas aktivitātes.

LSK Latgales komiteja dodas iepazīt pirmās palīdzības čempionātu Norvēģijā

19.septembrī 2022 Jaunieši
Notika arī tikšanās ar Norvēģijas SK Oslo komiteju.

Noslēdzies pētījums par Sociālo pakalpojumu pieejamību Vidzemes pašvaldībās

12.septembrī 2022 Komitejas
Pētījuma rezultāti ietver informāciju par iedzīvotāju sociālo portretu, sociālajiem pakalpojumu sniedzējiem un to sniegtajiem pakalpojumiem.