Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Latvijas Sarkanā Krusta jaunieši organizējuši aktivitātes par HIV/AIDS

Latvija ieņem 2. vietu Eiropas Savienībā HIV jaunatklāto gadījumu skaita ziņā attiecībā pret iedzīvotāju skaitu. Lai mainītu negatīvo statistiku un sekmētu jauniešu zināšanas par HIV izplatību, biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts”(LSK) brīvprātīgie jaunieši ik gadu organizē dažādas aktivitātes.

Šogad starptautiskās AIDS dienas ietvaros decembrī LSK jaunieši saviem vienaudžiem dalīja prezervatīvus un informatīvus bukletus par HIV 7 pilsētās –

Balvos,

Dagdā,

Daugavpilī,

Limbažos,

Rēzeknē,

Valmierā

un Rīgā pie tirdzniecības centra “Origo”.

Vairākās vietās no svecēm tika izveidots AIDS dienas simbols (sarkana lente), lai vērstu sabiedrības uzmanību uz problēmas aktualitāti un solidarizētos ar cilvēkiem, kuru ģimenes skāris HIV, AIDS.

LSK Latgales komiteja šogad īsteno projektu “Humāns. Iedvesmojošs. Vesels.” kā ietvaros ir apmācīti vienaudžu izglītotāji par HIV tēmu ar pieredzējušu ekspertu atbalstu no biedrības “Dia+Logs”. Apmācītie jaunieši kopā ar ekspertiem nodrošināja informatīvas nodarbības Jelgavas Tehniskajā vidusskolā, Ugāles vidusskolā, LSK Balvu komitejas Jaunatnes nodaļā, kā arī publisko nodarbību Zoom platformā ikvienam interesentam 2. decembrī.

Darām zināmu, ka skolas var pieteikt informatīvi izglītojošas nodarbības par HIV tēmu rakstot uz youth@redcross.lv.

Projekts “Humāns. Iedvesmojošs.Vesels.” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

Tev varētu arī interēsēt:

Noslēdzies treniņkurss “Līdera spēks”

19.janvārī 2022 Jaunieši
Nodarbības par vairāk nekā 15 tēmām notika no pagājušā gada 5. oktobra līdz šī gada 9. janvārim.

Noslēdzies projekts, kura ietvaros LSK reģionālās komitejās notika sabiedrības informēšana par vakcīnām un vakcinācijas kārtību

17.janvārī 2022 Projekti
Kopumā projektā informāciju par COVID-19 un vakcinēšanos pret to ieguva 2533 personas.

LSK Vidzemes komiteja uzsākusi projektu kapacitātes celšanai

13.janvārī 2022 Komitejas
Tā mērķis ir stiprināt komitejas darbību, veicināt atpazīstamību un vairot darbinieku un brīvprātīgo piederības sajūtu.

LSK centrā centrā bērniem ar funkcionāliem traucējumiem „Rīta Vēsma” notikusi interešu izglītības nodarbība

03.janvārī 2022 Sociālais atbalsts
Nodarbības vadmotīvs bija laimes meklējumi – notika sarunas par to, kas ir laime, kādas ir tās dažādās perspektīvas.

LSK Daugavpils komitejas jaunieši turpina būt aktīvi

03.janvārī 2022 Jaunieši
Notikusi dalība Daugavpils Sporta pārvaldes pasākumā.