Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne publicējusi jaunus pirmās palīdzības video

19.oktobrī 2022 Jaunieši

Kā rīkoties, ja ieraugi, ka cilvēks cieš no pārkaršanas, ir sasitis apakšdelmu, tam acī nokļuvusi ķīmiska viela vai ir sākusies slīkšana?

Par pareizu rīcību šādās situācijas vari uzzināt noskatoties biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK) brīvprātīgo jauniešu veidotos video, kas tapuši projekta “Viena dzīvība- četras pilsētas” ietvaros.

Video veidoti balstoties uz Neatliekamās medicīniskas palīdzības dienesta (NMPD) pirmās palīdzības 15 stundu apmācību programmu vadlīnijām.

Video veidošanā iesaistījās jaunieši no projekta īstenotāju nodaļām- Dagdas, Valmieras, Tukuma un Jelgavas, ka arī tika saņemts atbalsts no Talsu un Daugavpils nodaļām.

 

Pirmā palīdzība apakšdelma lūzuma gadījumā Pirmā palīdzība: ķīmiska viela acī

Pirmā palīdzība pārkaršanas gadījumā Pirmā palīdzība slīkšanas gadījumā

Par korektas pirmās palīdzības informācijas nodošanu un atbalstu video veidošanā, sakām paldies LSK pirmās palīdzības programmas sertificētajiem pasniedzējiem Laurim Mainiekam un Robertam Puriņam!

Projekts “Viena dzīvība- četras pilsētas” tika finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.