Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Projekta “Viena dzīvība- četras pilsētas” izskaņā noticis projekta izlaidums

19.oktobrī 2022 Jaunieši

Aizritot projekta pēdējam mēnesim, dalībnieki tikās 29. augustā, lai atzīmētu savu paveikto un atskatītos uz projekta norisi. Projekts “Viena dzīvība- četras pilsētas” sniedza jauniešiem iespēju apgūt pirmās palīdzības zināšanas, piedaloties sertificētu instruktoru apmācībās, un popularizēja brīvprātīgā darba iespējas, iesaistoties biedrībā “Latvijas Sarkanais Krusts”.

Tikšanās reizē tika apbalvoti projekta pilsētu koordinatori, kas nodrošināja aktivitāšu īstenošanu vairākas Latvijas pilsētās. Tika apkopoti esošie projekta rezultāti un tika runāts par veiksmēm un neveiksmēm, kas skāra projekta dalībniekus. Dalībniekiem notika projekta un savu personīgo mācīšanās mērķu izvērtēšana, kas noderēs aizpildot savus Youthpass sertifikātus.

Projekts “Viena dzīvība- četras pilsētas” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 

 

 

Tev varētu arī interēsēt:

Aicinājums piedalīties labdarības pasākumā “Balta, balta mana sirds” Smiltenē

30.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Visi pasākuma laikā ievāktie līdzekļi tiks izmantoti darbā ar Smiltenes novada bērniem ar īpašām vajadzībām.

Svētku dienā – 29. maijā LSK pakalpojumus sniedz ierastajā kārtībā

29.maijā 2023 Sociālais atbalsts
Tai skaitā, tiek nodrošināta aprūpe mājās, specializētā transporta un citi pakalpojumi.

SAC “Derpele” klienti piedalījušies sporta spēlēs

Kopā sporta spēlēs piedalījās 20 centra klienti.

Aicina ziedot maznodrošināto mājdzīvniekiem: Mīluļu dienas sākušās

18.maijā 2023 Kampaņas
Pagājušajā gadā šīs kampaņas ietvaros tika saziedots rekordliels daudzums – 11,7 tonnas barības maznodrošināto mājdzīvniekiem.

LSK aicina darbā sociālo rehabilitātāju

17.maijā 2023 Darba iespējas
LSK Krīzes centra „Burtnieks” apakšvienībā “Individuālās sociālās rehabilitācijas pakalpojums ar izmitināšanu “Mežrozes” , Bolderājā.